Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFullnek - Profil | St 28.7.2010 17:15:15

Čehun >> tak jak jste dopadli?

    NČehun - Profil | Čt 15.7.2010 20:38:05

    pytlakslama >> Tak je tam volno a mám zarezervovany 3 fleky od 23-25.7,tak mi napáš jestli pojedete.

      NČehun - Profil | Čt 15.7.2010 1:57:01

      pytlakslama >> zjístím situaci a dám vědět.Beru manželku,malou a ještě s náma jede kamoš s mánželkou,ale ti nechytají.

        Npytlakslama - Profil | St 14.7.2010 22:18:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dneska jsme se chtěli jet vykoupat do Blanska do lomu ale nekoupali jsme se . Bohužel se tam zase někdo utopil . Podle všeho někdo mladej .

          Npytlakslama - Profil | St 14.7.2010 22:09:26

          Čehun >> Jasně ! Já určitě . Jeli by jsme už kompletní .

            NČehun - Profil | St 14.7.2010 21:39:00

            pytlakslama >> Kuci chcete jet semnou? :-)))) Ale ještě nevím jestli tam bude místo,Zítra se dozvím.

              NMrKos - Profil | St 14.7.2010 20:21:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              kterej z vás to byl minulej týden v Letovicích na koupališti? plavačkový podběráky, ryby taky ňáký byly, žádný béčko

                Npytlakslama - Profil | St 14.7.2010 16:41:15

                Mrknul jsem na jejich stránky a vypadá to tam pěkně . I ta cena je pěkná .

                  Npytlakslama - Profil | St 14.7.2010 16:34:05

                  Čehun >> A nás nevemeš ?

                    NČehun - Profil | Út 13.7.2010 23:15:40

                    Findusek >> Ještě aby se mu tam nelíbylo když jsi tam chytl osobák :-)))) Je tam nádherně.Ja se příští týden chystám na Františův rybník to je u Břeclavi,tam plavou tyky tak pěkny ryby :-)))

                      NČehun - Profil | Út 13.7.2010 23:10:38

                      pytlakslama >> Už je to tady :-)))))

                        NFindusek - Profil | Út 13.7.2010 22:47:59

                        pytlakslama >> z fotek vidno, že se ti tam líbilo :-))

                          Npytlakslama - Profil | Út 13.7.2010 17:06:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Tohohle jsem vytáhl aji s čerstvě utrženou montáží .

                            Npytlakslama - Profil | Út 13.7.2010 17:04:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            První ranní . Opět samospoušt .

                              Npytlakslama - Profil | Út 13.7.2010 17:02:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Noční . Jelikož Kuba už spal tak jsem se musel vyfotil sám . Taky to tak vypadá .

                                Npytlakslama - Profil | Út 13.7.2010 16:59:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Večerní .

                                  Npytlakslama - Profil | Út 13.7.2010 16:57:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Šupík 12 kg .

                                    Npytlakslama - Profil | Út 13.7.2010 16:55:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Pěkně vypasenej !

                                      Npytlakslama - Profil | Út 13.7.2010 16:52:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Tak konečně sem se sem dostal a dávám fota z Balatonu . Byla to parádní chytačka . Už se těším až zas vyrazíme . Doufám že tentokrát aji s Finduskem .