Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFullnek - Profil | So 10.7.2010 22:25:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Páteční podvečír v Černé Hoře,ani se mě tomu nechtělo veřit,že na straně pod zámkem byly 3rybáři a na celím rybníku celkově 8rybařících kolegů,hlava mě to nebere.

    NFindusek - Profil | So 10.7.2010 21:52:43

    Čehun >> S Petrem jsem mluvil byl z toho Blatonu nadšenej :-)

      NČehun - Profil | Pá 9.7.2010 20:39:59

      jarabeast >> Nádhěrní stavění kapři, největši 12,5 kg 86 cm doufám že sem Peťa dá fotky :-)))))))

        Njarabeast - Profil | Pá 9.7.2010 20:25:08

        Čehun >> jaký byly úlovky?

          NČehun - Profil | Pá 9.7.2010 20:05:34

          Findusek >> Tak přesnocovka na balatoně s Petrem a jeho synem Jakubem dopadla suprově.Já jsem toho moc nenachytal ale Peťovi se dařilo ( klobouk dolů ).

            NVojvoda - Profil | Út 6.7.2010 9:26:02

            jarabeast >> Jasně. Domluvíme se a můžem vyrazit.

              NTomáš Kříž - Profil | Po 5.7.2010 22:38:19

              Čauec, chodíte někdo lovit do Ostrova u Macochy?

                Njarabeast - Profil | Po 5.7.2010 10:45:34

                Vojvoda >> někdy to musíme zopakovat

                  NVojvoda - Profil | Ne 4.7.2010 22:37:55

                  Tomáš Kříž >> Na boilie Fruit a creme. Jedna mimo háček 5 v PVA punčošce. Lovu zdar.

                    NTomáš Kříž - Profil | Ne 4.7.2010 21:19:02

                    Vojvoda >> Na co jsi ho lapil?

                      NFindusek - Profil | Út 29.6.2010 22:04:51

                      Vojvoda >> pěknej kousek

                        NVojvoda - Profil | Út 29.6.2010 22:01:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Findusek >> Č.H.

                          NFindusek - Profil | Út 29.6.2010 21:57:43

                          Vojvoda >> klidně to sem foukni budeš to tu mít jako v knihovničce :-)

                            NVojvoda - Profil | Út 29.6.2010 21:53:25

                            Findusek >> Jo. Pár kaprů tak do 55 cm a jesetera mezi 125cm až 130cm. Můžu poslat fotky.

                              NFindusek - Profil | Út 29.6.2010 21:31:05

                              Vojvoda >> jasně čím víc nás bude tím bude větší sranda, jsi v Č.H. potahal nějakýho jesetera :-)

                                NVojvoda - Profil | Út 29.6.2010 20:52:06

                                Findusek >> Počítej aji se mnou!

                                  NFindusek - Profil | Út 29.6.2010 20:09:08

                                  Jak to tu pozoruju tak nakonec ty závody v Černé Hoře budem muset po prázdninách udělat :-)

                                    NTomáš Kříž - Profil | Po 28.6.2010 23:38:11

                                    pytlakslama >> SZ.

                                      Npytlakslama - Profil | Po 28.6.2010 22:49:22

                                      Tomáš Kříž >> Neprodáváš náhodou bivaky ? Bych zrovna jeden potřeboval .

                                        Npytlakslama - Profil | Po 28.6.2010 16:46:28

                                        Čehun >> Doobrý ! Už se mě o těch mamlasech i zdá .