Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Čehun - Profil | Po 28.6.2010 11:49:26

pytlakslama >> Zdarec tak pojedu stebou na ten balaton. :-)))))

    jarabeast - Profil | Po 28.6.2010 8:49:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tomáš Kříž >> jj, v ČH je celkem dobrá chytačka, posledně se taky dařilo, za 24hod, chyceno cca 30 kaprů.

      Tomáš Kříž - Profil | Ne 27.6.2010 23:13:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Tak dneska na Č.H. supr rybačka. :) Kapři 64, 67, 76, 58, 64, 51, 60, 70, 69, 75, 60, 64, 54, 72 a 75 cm. Další malé jsem neměřil a asi 5 se mi jich vypnulo.

        Findusek - Profil | Čt 24.6.2010 22:56:23

        pytlakslama >> jj

          pytlakslama - Profil | Čt 24.6.2010 22:48:53

          Asi to bude jednodušší . Ale ty závity bych udělal asi z duralu aby to nebylo moc těžký . Ještě to promyslím jakým způsobem to udělám .

            Findusek - Profil | Čt 24.6.2010 22:35:52

            pytlakslama >> s tou závitovou tyčkou to bude hračka

              Findusek - Profil | Čt 24.6.2010 22:33:44

              pytlakslama >> já asi taky začnu nějakou vyrábět asi jakou dělal nick (domino) na straně 11
              http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=10360&page=15

                pytlakslama - Profil | Čt 24.6.2010 22:28:46

                Jinak pokud tam po nás nikdo nebude tak prej mužem zůstal dýl .

                  pytlakslama - Profil | Čt 24.6.2010 22:25:29

                  Čehun >> Ještě byla volná osmička . Já beru stan určitě kvůli mladýmu .

                    pytlakslama - Profil | Čt 24.6.2010 22:23:06

                    Findusek >> Asi zasouvací i s těma polepama . Viděls že mu to na té Jestřabici drželo fest . Nebo kdyžtak vymyslím nějaký zajištění aby se to nerozpojilo . Udělám dvě .

                      Čehun - Profil | Čt 24.6.2010 22:12:31

                      Findusek >> Pro tři už je to moc natěsno skrz vyvážku dva jsou ideal.

                        Findusek - Profil | Čt 24.6.2010 22:01:53

                        pytlakslama >> a jaký budeš dělat ty spoje zasouvací nebo šroubovací?

                          Findusek - Profil | Čt 24.6.2010 21:57:40

                          Čehun >> pokud jsou reserve dva fleky tak se tam tři rybáři vejdou né.....
                          pokud bych jel na 24 hod tak bych bral stejně asi jenom deštník. stan by nemělo cenu na 24 hod asi cenu rozdělávat

                            Čehun - Profil | Čt 24.6.2010 21:43:34

                            pytlakslama >> příště musím nafotit víc fotek.

                              Čehun - Profil | Čt 24.6.2010 21:39:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Balaton

                                Čehun - Profil | Čt 24.6.2010 21:36:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                balaton

                                  pytlakslama - Profil | Čt 24.6.2010 21:33:34

                                  Čehun >> Pošli mě nebo sem dej jestli máš nějakou fotku toho Balatonu at vím do čeho jdu .

                                    pytlakslama - Profil | Čt 24.6.2010 21:32:01

                                    Findusek >> Příští rok si beru svazovku na beton . Tu bojku asi teda vyrobím a nechám od kámoša udělat aji to světlo .

                                      Čehun - Profil | Čt 24.6.2010 21:26:18

                                      Findusek >> Příště musím vzít loď a provláčet si všechny zátoky.Prej se tam před týdnem chytl candoš 70.

                                        Findusek - Profil | Čt 24.6.2010 20:54:56

                                        pytlakslama >>

                                        http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=10360

                                        to je otázka na bójku