Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFindusek - Profil | Čt 24.6.2010 20:53:38

pytlakslama >> musíš zařídit tu svazovku a budem jezdit všichni na Křeťu kdy budem chtít ............ :-)

    NFindusek - Profil | Čt 24.6.2010 20:49:26

    Čehun >> Taky jsem byl dneska naskok na křetínce, seděl jsem u nudapláže a celkem to tam jezdilo, dravci ale nic......

      NČehun - Profil | Čt 24.6.2010 20:19:48

      pytlakslama >> To rači ne ona by nás tam zničila :-))))

        Npytlakslama - Profil | Čt 24.6.2010 19:25:14

        Čehun >> Beru sebou mladýho tak můžeš kdyžtak vzít malou . Ale bacha na mýho mladýho je po tatínkovi děsně na ženský !

          NČehun - Profil | Čt 24.6.2010 18:45:32

          pytlakslama >> O.k, tak zkusim to domluvit s ženou a když to vyjde tak bych dojel i s vercajkem.

            Npytlakslama - Profil | Čt 24.6.2010 15:11:44

            Čehun >> No pokud to Finduskovi nevyjde tak můžeš dojet rovnou s vercajkem .

              NČehun - Profil | St 23.6.2010 23:16:43

              pytlakslama >> Super tak přece se zadařilo,ty fleky si myslím budou dobry protože zrovna u tady těchto fleků začiná rakos a jsou tam i napadany stromy.Mám zrovna volno tak bych se přijel podívat.

                Npytlakslama - Profil | St 23.6.2010 23:07:34

                Čehun >> Tak mám konečně zarezervovaný dva fleky na Balatoně . Je to devítka a desítka na 24 hod 8 a 9 července .

                  NČehun - Profil | St 23.6.2010 18:12:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  A jestě šťastnej lovec

                    NČehun - Profil | St 23.6.2010 18:12:10

                    A druhá

                      NČehun - Profil | St 23.6.2010 18:10:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Dnes s malou dvě hodky na Křeti a zadařilo se vytáhnout dvě kudle.

                        Njarabeast - Profil | Út 22.6.2010 21:17:09

                        Vojvoda >> jasný, budu držet fleka :-)

                          NVojvoda - Profil | Út 22.6.2010 21:03:23

                          pytlakslama >> Dík. Ozval se mi Jarabeast tak pojedem s polu.

                            Npytlakslama - Profil | Út 22.6.2010 18:23:04

                            Vojvoda >> Myslím že tam můžeš jet v klidu . Byl jsem tam v posledních čtrnácti dnech v týdnu několikrát a pokaždý tam víc jak deset lidí nebylo .

                              NFullnek - Profil | Út 22.6.2010 17:43:22

                              Vojvoda >> to směřuješ špatným směrem,proč nezavoláš rovnou na rybník

                                NVojvoda - Profil | Út 22.6.2010 16:50:36

                                Zdar! Nevíte někdo jak to vypadá v Černé Hoře? Zítra tam chci jet. Od 14 hod. do 23 hod.Dík.

                                  Npytlakslama - Profil | Po 21.6.2010 21:28:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  To byl vždycky můj sen . Mět dvě ženský v postely !

                                    Npytlakslama - Profil | Po 21.6.2010 21:24:14

                                    ...

                                      Npytlakslama - Profil | Po 21.6.2010 21:22:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Findusek ...

                                        Npytlakslama - Profil | Po 21.6.2010 21:17:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        No coment .