Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

jarabeast - Profil | Ne 22.4.2012 10:59:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Ahoj klucíííí, tak už jsem doma. Za 5 dní se povedlo 7 kaprů, nebyli to žádní velikáni max. 60cm skrátka vždy to není jen o velkých rybách. Voda je ještě celkem studená. Ale co vám vlastně budu povídat i tak tam bylo nádherně a výpravu hodnotím za vydařenou. Už se těším až pojedu znovu :-))

    Petr64 - Profil | Čt 19.4.2012 21:32:20

    Unschlagbar >> No slyšel sem.Právě proto to Jarek navrhnul.Prej tě podržíme na hladině.:o)))
    Ten rozměr bude dost vratkej.Chtělo by to pár cenťáků na šířku přidat.

      Unschlagbar - Profil | Čt 19.4.2012 21:28:28

      Petr64 >> něco takovýho nebo třeba plovoucí městečko.Snad už budu mít parník hotovej :-))

        Petr64 - Profil | Čt 19.4.2012 21:01:03

        Unschlagbar >> To vím.Domlouvali sme se s Jarkem,že s tebou vytvoříme na korytě katamaran.

          Unschlagbar - Profil | Čt 19.4.2012 20:59:18

          Petr64 >> Pěknej amur, to sem ještě neviděl.Nevěděl jsem že se volně třou.Tak to tam dobře nakrmte já se tam chystám 27.4. nebo tak nějak.

            Petr64 - Profil | Čt 19.4.2012 20:55:17

            Unschlagbar >> Pokud to bereš takhle........
            Na mý čudle má co dohánět.:o)))

              Unschlagbar - Profil | Čt 19.4.2012 20:54:08

              Petr64 >> To se nemá za co stydět, dohromady už to dělá 145cm kapra a to už de :-))

                Petr64 - Profil | Čt 19.4.2012 20:49:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                A Já mám amura.Už vím jak na ně.:o))))

                  Petr64 - Profil | Čt 19.4.2012 20:48:37

                  Unschlagbar >> Ještě chytl jednoho kolem 40cm,ale za toho se asi stydí.:-)))

                    Unschlagbar - Profil | Čt 19.4.2012 20:46:11

                    Saimon >> říkal že zatím jen carp 50,55 asi se to teprve rozjede :-))

                      Petr64 - Profil | Čt 19.4.2012 19:08:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Saimon >> Neustále sme byli s Jarkem pod dozorem.:-))))

                        Petr64 - Profil | Čt 19.4.2012 19:06:48

                        Saimon >> Fouká.:o)))

                          Saimon - Profil | Čt 19.4.2012 10:54:58

                          tak nějaký zprávy z jihu?

                            Petr64 - Profil | St 18.4.2012 6:05:32

                            Findusek >> :-)))

                              Findusek - Profil | Út 17.4.2012 22:52:40

                              Petr64 >> jo máš pěknýho koňa - sem ti zase prošel fotky můj lov :o))))

                                Findusek - Profil | Út 17.4.2012 22:49:37

                                Saimon >> vidím to výhledově tak za čtrnáct dní :-)))

                                  Saimon - Profil | Út 17.4.2012 22:47:23

                                  Findusek >> a kdy začnem šéfovat na křéti?

                                    Findusek - Profil | Út 17.4.2012 22:45:56

                                    Saimon >> :-)))
                                    njn pohoda je pohoda :-))

                                      Saimon - Profil | Út 17.4.2012 22:43:57

                                      Findusek >> ale věřil sem ti, u tebe se dá dočkat čehokoli. Třeba sem ještě neviděl nikoho aby si na ryby tahal z domu dřevo :-D

                                        Findusek - Profil | Út 17.4.2012 22:43:51

                                        Petr64 >> :-)))