Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Findusek - Profil | Út 17.4.2012 22:42:05

Saimon >> ty já si dělal srandu já na pstruhovce nechytám, jen jsem se byl dneska kouknout u řeky :-)))

    Saimon - Profil | Út 17.4.2012 22:38:31

    Findusek >> kdyby tě ještě tento tejden přepadla chuť na pstruha tak dej vědět, někam bych vyrazil klidně na celej den

      Petr64 - Profil | Út 17.4.2012 22:36:46

      Findusek >> Ty poznáš.:o))

        Findusek - Profil | Út 17.4.2012 22:36:41

        Saimon >> měl jsem chuť na pstruha nic víc :-))))

          Findusek - Profil | Út 17.4.2012 22:35:41

          Petr64 >> no ještě ty splavy na Svitavě tak dobře neznám to je pravda :o)))

            Saimon - Profil | Út 17.4.2012 22:34:36

            Findusek >> mimopstruhovku prubnu s Mildem přes víkend. Když tys koupil mušák tak já letos bolelíz

              Findusek - Profil | Út 17.4.2012 22:32:57

              Saimon >> Já chytám na mimopstruhovou povolenku to můžeš chodit každej den :-)))

                Saimon - Profil | Út 17.4.2012 22:32:35

                Findusek >> a auto potáhneš za člunem místo kotvy?

                  Petr64 - Profil | Út 17.4.2012 22:32:00

                  Findusek >> Bacha ať tě to ve Zboňku nehodí na pilu.Zase bys měl jen desky.:o))

                    Findusek - Profil | Út 17.4.2012 22:30:50

                    Petr64 >> budu plavat jen po proudu, abych nemusel pádlovat a ušetřil za naftu - do Blanska pojedu grátis :-))))

                      Saimon - Profil | Út 17.4.2012 22:30:20

                      Findusek >> a na kdy? mám tento tejden už jen poslední docházku pokud si to nebudu psat jako lov ryb "škodlivých"

                        Saimon - Profil | Út 17.4.2012 22:28:52

                        Findusek >> nedal, ale žeru na to patáky protože na mě něco leze po těch dvou dnech ve vodě

                          Petr64 - Profil | Út 17.4.2012 22:28:39

                          Saimon >> Gumák je o 25cm kratší než pramice.Ten se otočí na vodě i pod Tylexem.Pramici musíš vytáhnout až na silnici.:o))))

                            Findusek - Profil | Út 17.4.2012 22:28:35

                            Saimon >> něco vymyslíme :-)))

                              Findusek - Profil | Út 17.4.2012 22:27:03

                              Petr64 >> Sajmon přemýšlí, jestli těch piv nedal dneska víc :o)))))

                                Saimon - Profil | Út 17.4.2012 22:26:44

                                Petr64 >> nj ale neřekl ti že na Svitavu 5A :-D

                                  Saimon - Profil | Út 17.4.2012 22:26:01

                                  Findusek >> k tylexu ne, dneska to tam bylo marný už. Dostal sem tam 3 záběry od duháka na vláčku, ale všecko popadalo

                                    Petr64 - Profil | Út 17.4.2012 22:25:18

                                    Saimon >> Na Svitavu si půjčuje můj gumák.:o))))

                                      Findusek - Profil | Út 17.4.2012 22:23:17

                                      Saimon >> zítra jedu k tylexu tak tě vemu a kde zakotvíme ???

                                        Saimon - Profil | Út 17.4.2012 22:22:10

                                        Findusek >> a můžu chytat s tebou? bych chtěl vidět jak zelená pramice s nápisem Findusek brázdí svitavu :-D