Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Njarabeast - Profil | Ne 22.4.2012 21:12:51

kacci >> zdar, dík :-))

    Nkacci - Profil | Ne 22.4.2012 21:08:55

    Saimon >> tak kde jste skončily na jihu nebo na křetínce?

      Nkacci - Profil | Ne 22.4.2012 21:07:36

      jarabeast >> čau paradní fotky:))

        NSaimon - Profil | Ne 22.4.2012 21:04:23

        Findusek >> pivo sme tam měli tak asi za těma holkama

          Njarabeast - Profil | Ne 22.4.2012 20:54:11

          Findusek >> nejde o to jak vypadá hlavně aby splnila svůj účel, doufám ale že ji nebudu doopravdy potřebovat nerad bych šel přes palubu

            Njarabeast - Profil | Ne 22.4.2012 20:52:05

            Petr64 >> tak ty vesla jsou normálně k sehnání, snad to jsou ony :-)) mají je třeba tady:
            http://www.rybyshop.cz/cz-detail-510972-vesla-alu-i​ntex-69627-2ks-122-cm.html

              NFindusek - Profil | Ne 22.4.2012 20:36:56

              Milošek šel na pivo, nebo za holkama :-)))

                NFindusek - Profil | Ne 22.4.2012 20:30:37

                jarabeast >> vypadá facht dobře :-)

                  Njarabeast - Profil | Ne 22.4.2012 20:28:52

                  Findusek >> jo testoval sem ji už loni a v poho

                    NFindusek - Profil | Ne 22.4.2012 20:27:07

                    jarabeast >> co ta vesta? už jsi ju testoval ve vodě, zda tě udrží nad hladinou ? :-))

                      NFindusek - Profil | Ne 22.4.2012 20:10:11

                      Saimon >> SZ

                        NPetr64 - Profil | Ne 22.4.2012 17:05:00

                        Saimon >> Ve vaně??Hrozná smrt.:o))

                          NSaimon - Profil | Ne 22.4.2012 17:04:29

                          Petr64 >> leda ve vaně, dovezl sem ho až dom

                            NPetr64 - Profil | Ne 22.4.2012 16:36:13

                            Saimon >> 16:36.Stále nic.:-((
                            Milda se asi utopil.:o))))

                              NSaimon - Profil | Ne 22.4.2012 13:15:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              tak sme doma. víc fotek hodí Milda

                                Njarabeast - Profil | Ne 22.4.2012 12:09:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Nejhorší pak bylo to balení, se divím že se to vůbec vešlo do auta :-)

                                  Njarabeast - Profil | Ne 22.4.2012 11:45:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Petr64 >> Petře tak z té bouřky nakonec nic nebylo jen neškodná duha. I vítr na večer ustál a ráno uplný bezvětří :-)

                                    Njarabeast - Profil | Ne 22.4.2012 11:20:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    ráno zase všechno namrzlý a mlha že by se dala krájet, ale jak ustoupila tak bylo nádherný teplo

                                      Njarabeast - Profil | Ne 22.4.2012 11:15:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      jeden večer byl krásně červenej západ slunce