Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Petr64 - Profil | Út 17.4.2012 22:21:39

Findusek >> :-))

    Findusek - Profil | Út 17.4.2012 22:19:32

    Saimon >> na co? budu chytat z loďky

      Findusek - Profil | Út 17.4.2012 22:18:17

      Saimon >> jsem měl trochu větší :-)
      větší mucha větší ryba :-))
      Petr64 to říká tak o peletách, ale to je asi jedno :-)))

        Saimon - Profil | Út 17.4.2012 22:16:52

        Findusek >> a aspoň prdelačky máš?

          Saimon - Profil | Út 17.4.2012 22:15:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          dnešní muškařina

            Findusek - Profil | Út 17.4.2012 22:13:06

            Petr64 >> jj dal jsem tu muchu do kybla k peletám, aby pořádně načuchla rybynou :-))))

              Findusek - Profil | Út 17.4.2012 22:12:12

              Saimon >> musím s tebou zajít, abys mě do toho dostals :-))))

                Petr64 - Profil | Út 17.4.2012 22:12:11

                Findusek >> To se spraví.Chce to cvik.

                  Saimon - Profil | Út 17.4.2012 22:09:50

                  Findusek >> omg

                    Findusek - Profil | Út 17.4.2012 22:08:33

                    Petr64 >> nemám ještě ten cit v rukách :-))))

                      Findusek - Profil | Út 17.4.2012 22:07:31

                      Saimon >> byl jsem se jednou kouknout na Micheca a půjčil mi mušák a byla z toho láska na první pohled.

                      Koupil jsem Prut Hardy DEMON 9,6ft pro začátečníka prý dobrý......

                        Petr64 - Profil | Út 17.4.2012 22:04:45

                        Findusek >> Není foto,není ryba.:-)
                        Sakra.Tahle věta se mi začíná líbit.:o)))))

                          Petr64 - Profil | Út 17.4.2012 22:03:56

                          Findusek >> Musíš nechat víc zažrat a on to vybleje až na břehu.:o)))

                            Saimon - Profil | Út 17.4.2012 22:03:04

                            Findusek >> mám už teda v sobě pár piv, ale ty sis fakt koupil mušák?!

                              Findusek - Profil | Út 17.4.2012 22:02:55

                              Petr64 >> nezkoušel by to pak nešlo sekat. Za dvě hoďky jsem ale vydoloval tři duháky, takže se nakonec zaplatila :o)))

                                Petr64 - Profil | Út 17.4.2012 22:00:07

                                Findusek >> Zkoušels oddělat háček??:o))

                                  Findusek - Profil | Út 17.4.2012 21:59:11

                                  Petr64 >> ta mucha byla poslední, stála 199,- a říkali že je na 100 procent plovoucí a neplavala musel jsem k ní dát kus polišu co vozím na candáty :-))))

                                    Petr64 - Profil | Út 17.4.2012 21:59:08

                                    Saimon >> Mám chudou manželku.Ta škube mě.:o((

                                      Saimon - Profil | Út 17.4.2012 21:58:10

                                      Petr64 >> na muchy ošklubeš co je doma

                                        michec - Profil | Út 17.4.2012 21:57:19

                                        Saimon >> Pavel povídal něco o vázání chlebovek z auto houby. Asi na tem něco bude :))