Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NSaimon - Profil | Út 17.4.2012 21:57:14

Findusek >> ale platí tady přímá úměra- jedna ryba je jídlo pro jednoho, takhle hladovou rodinu nezasytíš

    NPetr64 - Profil | Út 17.4.2012 21:56:51

    Findusek >> No to je pravda,ale na kapří utrhneš klas kuku grátis na poli.Na pstruha kupuješ předražený muchy plovoucí,který se potápí.:o)))

      NFindusek - Profil | Út 17.4.2012 21:55:12

      Petr64 >> ti pstruzi v mražáku nezaberou tolik místa :-))))

        NSaimon - Profil | Út 17.4.2012 21:54:20

        Findusek >> to je hrozný toto, ti kapraři už se serou do všeho. Leda že bys trénoval s mušákem na Káčko :-D

          Nmichec - Profil | Út 17.4.2012 21:53:13

          Já jsem vám to říkal :)))

            NPetr64 - Profil | Út 17.4.2012 21:52:13

            Saimon >> Koupil.Pavel už nemá čas na kapří z Křetínky.:o)))

              NFindusek - Profil | Út 17.4.2012 21:52:04

              Saimon >> jasný, aby bylo co dělat po práci, tahat třpitky ale nebudu budu jen muškařit :-)))

                Nmichec - Profil | Út 17.4.2012 21:51:50

                Findusek >> :DDDD

                  NSaimon - Profil | Út 17.4.2012 21:50:55

                  Findusek >> tys koupil pstruhovku?

                    NFindusek - Profil | Út 17.4.2012 21:49:43

                    to je ta předražená mucha :-(

                      NFindusek - Profil | Út 17.4.2012 21:48:49

                      Tak jsem byl dnes s novým mušákem zachytat.
                      Počasí super, akorát ta jediná mucha co jsem měl, měla plavat a mrška se mi furt potápěla :-)))

                        NPetr64 - Profil | Út 17.4.2012 21:47:34

                        Libor 1 >> Je to trochu z trasy,ale nechám si to v záloze.Dík.:o)))

                          NLibor 1 - Profil | Út 17.4.2012 21:44:10

                          Petr64 >> ul. Slovákova, zhruba uprostřed, na straně jak je Moulin Růže o)

                            Nkacci - Profil | Út 17.4.2012 21:43:12

                            Petr64 >> jo to budou mít určitě:))))

                              NPetr64 - Profil | Út 17.4.2012 21:41:14

                              kacci >> Po cestě mám jedině Tesco nebo Elektroworld.Jara má dvě možnosti,jinak smůlu.:o))

                                Nmichec - Profil | Út 17.4.2012 21:40:31

                                Petr64 >> Taky jsem to četl a chtěl se ptát jestli jedete vůbec chytat ryby. :)))
                                Já myslím že v elektru ji koupíš, dělá ji energizer ovšem za 33 Kč za kus. Na benzínce ji asi mít ale nebudou.

                                  Nkacci - Profil | Út 17.4.2012 21:39:36

                                  Petr64 >> tydle maj v každým elektru, aj myslím že v tesku.

                                    NPetr64 - Profil | Út 17.4.2012 21:38:19

                                    kacci >> Nebo do něčeho jinýho.:-)))
                                    .
                                    TINKO jsou kompatibilní např. s vibračními vajíčky na dálkové ovládání.

                                      NPetr64 - Profil | Út 17.4.2012 21:37:07

                                      michec >> No jo,ale kde ju sehnat?

                                        Nkacci - Profil | Út 17.4.2012 21:34:56

                                        Petr64 >> jj ty jsou určo do čelovky:))