Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Nmichec - Profil | Út 17.4.2012 21:33:36

    NPetr64 - Profil | Út 17.4.2012 21:32:21

    michec >> Já na nic.Jarabeast ju potřebuje.

      NPetr64 - Profil | Út 17.4.2012 21:31:55

      kacci >> Nějaká mikro.Asi do čelovky.

        Nmichec - Profil | Út 17.4.2012 21:31:04

        Petr64 >> K čemu ji máš?

          Nkacci - Profil | Út 17.4.2012 21:30:38

          Petr64 >> jo tak to netuším co to je za baterku!!!

            NPetr64 - Profil | Út 17.4.2012 21:26:55

            kacci >> Chce 12v typ A23.Ani nevím co to je.:-(

              Nkacci - Profil | Út 17.4.2012 21:23:33

              Petr64 >> to tak většínou bejva, ja taky naposled shaněl tež baterky a sehnal jsem je až v globusu, a to jsem se stavěl ve třech elektrech:))))

                NPetr64 - Profil | Út 17.4.2012 21:13:05

                kacci >> Chtěl sem vyrazit hned jak se vzbudím,ale potřebuje sehnat v elektru baterii.Schválně mě brzdí.:o)))

                  Nkacci - Profil | Út 17.4.2012 21:11:00

                  Petr64 >> jo to mě říkal když jsem s nu volal odpoledne:)))

                    NPetr64 - Profil | Út 17.4.2012 21:01:27

                    kacci >> Uděláme proto vše.Jarek stejně nechytá schválně.Potřebuje někoho na podebírání ryb.:o))

                      Nkacci - Profil | Út 17.4.2012 20:54:46

                      Petr64 >> jj ať se vám daří!!!

                        Nmichec - Profil | Út 17.4.2012 20:53:40

                        pytlakslama >> To jo, ale potočák by byl hezčí :))))

                          NPetr64 - Profil | Út 17.4.2012 20:49:38

                          Dyje 7 zatím hlásí nic moc.Zejtra to tam musím trochu oživit.:-))

                            Npytlakslama - Profil | Út 17.4.2012 20:48:59

                            michec >> Na to že to nebyl granuláč tak myslím dost dobrý .

                              Nmichec - Profil | Út 17.4.2012 20:45:44

                              pytlakslama >> Díky, vypadal na víc :))

                                Npytlakslama - Profil | Út 17.4.2012 20:43:45

                                michec >> Tak ten duhák měl 2,75 kg .

                                  NPetr64 - Profil | Út 17.4.2012 19:23:39

                                  Halóóó.Je tu někdo??

                                    Nmichec - Profil | Po 16.4.2012 21:35:22

                                    pytlakslama >> To jo, tohle je životní ryba, kor na Svitavě. Většího jsem v životě neviděl. Jestli si vzpomeneš tak se na tu váhu prosím tě zeptej, zajímalo by mě to. Akorát jsme přicházeli z parkoviště a on ho nesl. Do ten podběrák vypadal oproti pstruhu srandovně. :)) Na tvím kamošovi bylo vidět že se ještě z toho klepal. :))) Není se čemu divit :)

                                      Npytlakslama - Profil | Po 16.4.2012 21:27:26

                                      michec >> Jo to byl . Vypadal fakt jak losos . Na váhu se zeptám . Říkal že ho vzal hlavně proto že už sežral a ještě by sežral spoustu malej pstroužků . Myslel že podseknul kapra . Nemohl ho dostat ode dna . Opravdu nádhernej kousek .

                                        Nmichec - Profil | Po 16.4.2012 21:21:08

                                        pytlakslama >> Jasan :)))
                                        Co jsem se bavil tak byl za 15 minut venku. Nevíš kolik vážil? Na té fotce ta jeho barva tak nevinikla, ale zbarvenej byl opravdu nádherně.