Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NČehun - Profil | Po 2.4.2012 18:08:12

kuci ze čtvrtka na pátek chci jet s dcerkou zase na Balaton.Připojí se někdo k nám?

    NPetr64 - Profil | Po 2.4.2012 18:06:47

    jarabeast >> Včera to žralo dost.Jak je u stromů to auto,tak tam jeden technik tahal na těžko kapra za kaprem.Já se bavil s čudlama a taky sem se nenudil.

      Njarabeast - Profil | Po 2.4.2012 14:10:03

      Petr64 >> Nežerou. Dnes bída a utrpení. Pouze dva cejni :-((

        NPetr64 - Profil | Ne 1.4.2012 21:14:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Už to jedéé a žerou.:-)))

          NPetr64 - Profil | Ne 1.4.2012 21:08:37

          Libor 1 >> Možná ve středu pojedu do Veselí nad Moravou.Nějak se tam kazej mosty přes vodu.:o)))

            NLibor 1 - Profil | Ne 1.4.2012 21:07:22

            Petr64 >> tak to jóó, zítra den a pak noc, zavolám

              NPetr64 - Profil | Ne 1.4.2012 20:59:04

              Libor 1 >> Služební auto.Mám omezenej pohyb.:-((

                NLibor 1 - Profil | Ne 1.4.2012 20:50:59

                Petr64 >> co to je ?? Z mobilu to nepoznám o)

                  NPetr64 - Profil | Ne 1.4.2012 20:47:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Libor 1 >> a stímhle si moc vyskakovat nemůžu.:-(((

                    NPetr64 - Profil | Ne 1.4.2012 20:45:29

                    Libor 1 >> Zejtra volno.

                      NLibor 1 - Profil | Ne 1.4.2012 20:44:35

                      Petr64 >> sem tam už se něco chytí, jak děláš v týdnu ?

                        NPetr64 - Profil | Ne 1.4.2012 20:30:02

                        Libor 1 >> Takže stejný jak všude.Ještě je čas.

                          NLibor 1 - Profil | Ne 1.4.2012 20:22:40

                          Petr64 >> zabalil jsem včera, jeseni a cejni

                            Nkacci - Profil | Ne 1.4.2012 20:20:30

                            Libor 1 >> obsluha jak píše Kuba, nic moc,,,,,,,,

                              NPetr64 - Profil | Ne 1.4.2012 20:18:53

                              Libor 1 >> Co ty?Jak vrancl??

                                NČehun - Profil | Ne 1.4.2012 20:18:12

                                Libor 1 >> nic moc :-((

                                  NLibor 1 - Profil | Ne 1.4.2012 20:17:29

                                  kacci >> a co obsluha dobrý ?? o))

                                    Nkacci - Profil | Ne 1.4.2012 20:17:03

                                    Petr64 >> Díkec:)))

                                      NPetr64 - Profil | Ne 1.4.2012 20:13:36

                                      kacci >> Něco sem prosekl??Tak já ti teda taky přeju.:-))

                                        Nkacci - Profil | Ne 1.4.2012 20:10:18

                                        Klucí diky za přaní, tak tento víkend byl namahavej hlavně na játra, a prožitou nadhernou rybačkou, s proměnlivem počasí, jak psal KUBA hlavně že nám fungujou naše koule:)))), a už se těším na další výjezd!!!!!