Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NČehun - Profil | Ne 1.4.2012 15:15:11

Unschlagbar >> ty ono je to každej rok jinak fakt záleží na teplotě vody jak přesáhne voda 15 stupňů tak by měli jít kapři do tření.cca koncem dubna začátkem května.

    NUnschlagbar - Profil | Ne 1.4.2012 15:03:32

    Čehun >> no asi na D7 budeme s Jardem on 16.4-22.4 a ja tak dva dny, tak že by jsme tak den dva zachytali na D6, začátkem května by snad měli kapříci futrovat před třením tak snad bude největší šance, nevíš kdy se tam tak třou?Samozřejmě podle teploty ale asi odhadem?

      NUnschlagbar - Profil | Ne 1.4.2012 14:57:39

      jarabeast >> Jo asi ostravaci zase se tam budou střídat celej rok.

        Njarabeast - Profil | Ne 1.4.2012 14:18:36

        Čehun >> narváno asi bude, na šestce se už bivakuje od pátku, ňákej borec si tam držel VIP flek.

          NČehun - Profil | Ne 1.4.2012 14:04:37

          Unschlagbar >> zdarec my ještě pořádně nevíme.Příští týden tam bude narváno.dáme vidět

            NUnschlagbar - Profil | Ne 1.4.2012 13:17:51

            Čehun >> Čau, kdy chcete jet na D6?

              NČehun - Profil | So 31.3.2012 21:43:28

              plavačkáři tady dnes nejsou nebo už kupují boilis a chystají se na pořádny ryby :-)))

                NČehun - Profil | So 31.3.2012 16:36:21

                Jinak jsme tam domlouvali ty naše závody a prej by to bez problému šlo.

                  Npytlakslama - Profil | So 31.3.2012 15:45:13

                  Čehun >>Krásný čudle . Svrbý mě ruky když se na to dívám . Ještě že tu tvou hračku nikdo nekoupil . Jináč by jste byli namydlení .

                    Njarabeast - Profil | So 31.3.2012 15:01:50

                    Čehun >> když vidím ty kapry tak budu muset asi taky někam k vodě :-))

                      Njarabeast - Profil | So 31.3.2012 14:58:41

                      Čehun >> to jo na to jaký je počasí ste určitě zalapali dobře

                        NČehun - Profil | So 31.3.2012 14:33:31

                        nachytali jsme cca 10 kapru jednoho cejna.Vše na boili co jsme s Kacim šouleli.Myslým že na to jaky bylo počasí. úspěšná výprava :-)) i hokej jsme viděli.

                          NČehun - Profil | So 31.3.2012 14:29:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          jarabeast >> a můžeme poděkovat hlavně tady této hračičce

                            Njarabeast - Profil | So 31.3.2012 14:29:41

                            Čehun >> pěkná kára :-))))))

                              Njarabeast - Profil | So 31.3.2012 14:27:23

                              Čehun >> kluci paráda, pěkní kapři

                                NFindusek - Profil | So 31.3.2012 14:26:56

                                Čehun >> pěkný kapříky jste nachytali :-)))

                                  NČehun - Profil | So 31.3.2012 14:26:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  jarabeast >> pak už jsme to začali vozit do auta :-))

                                    Njarabeast - Profil | So 31.3.2012 14:26:37

                                    Čehun >> jj koukám že ste se na to prvně posílili, rum, píííívečko :-)))))))

                                      NČehun - Profil | So 31.3.2012 14:25:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      jarabeast >> :-))

                                        NČehun - Profil | So 31.3.2012 14:24:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        :-))