Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Čehun - Profil | So 31.3.2012 14:23:18

jarabeast >> :-))

    Čehun - Profil | So 31.3.2012 14:22:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    jarabeast >> :-))

      Čehun - Profil | So 31.3.2012 14:19:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      :-))

        Čehun - Profil | So 31.3.2012 14:18:17

        jarabeast >> A pak to vypuklo

          Čehun - Profil | So 31.3.2012 14:17:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          jarabeast >> a pokračovalo to :-))

            Čehun - Profil | So 31.3.2012 14:15:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            jarabeast >> poslušně hlásím že jsme vypili i mrtvému s oka :-)) začlo to asi takhle

              jarabeast - Profil | So 31.3.2012 13:42:08

              pytlakslama >> no tak to je jasný............vopica jak Brno :-)))

                pytlakslama - Profil | So 31.3.2012 13:33:59

                jarabeast >> Sem jim už dvakrát volal a neberou to . Asi vyspávají opicu :-)))

                  Libor 1 - Profil | So 31.3.2012 11:00:42

                  jarabeast >> piv bude asi víííc o)))

                    jarabeast - Profil | So 31.3.2012 10:21:09

                    Čehun >> čekáme na hlášení, počet úlovků a piv :-)))))))))))))

                      Čehun - Profil | Pá 30.3.2012 22:13:35

                      pytlakslama >> To ke nejaka foto montaz, to ja poznam :-)))

                        pytlakslama - Profil | Pá 30.3.2012 21:31:18

                        kacci >> Ještě něco málo pro oživení paměti .

                          pytlakslama - Profil | Pá 30.3.2012 21:29:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          kacci >> Připojuju se ke gratulantům a přeji hodně rybářských úspěchů .

                            vesmen - Profil | Pá 30.3.2012 21:26:56

                            kacci >> Tož taky gratuluju ,at v noci někde nezamrzneš,začíná být pěkná kosa.At vám to hrčí...

                              kacci - Profil | Pá 30.3.2012 21:19:55

                              Kluci. Díky za přání. Jinak nevím co je to opica,vždyť já nevím co je to alkohol:)))) jinak tři ryby na břehuo

                                Čehun - Profil | Pá 30.3.2012 21:05:40

                                jarabeast >> Ja ti dam opicu, kometa 1:0 a my 3 ryby venku nej 10 kg nadnernej supik. A dva lysci.

                                  Libor 1 - Profil | Pá 30.3.2012 20:42:50

                                  Čehun >> dobře vám tak o))
                                  A Kaccimu vše NEJ !!

                                    jarabeast - Profil | Pá 30.3.2012 20:24:00

                                    kacci >> tak všechno nej. k narozkám :-)) ať chytneš pořádnýho kapra ale spíš bych to tam u vás s Čehunem viděl na pěknou opicu :-))))

                                      Čehun - Profil | Pá 30.3.2012 20:14:42

                                      Pekny pozdrav z Balatonu, zatim se jen divame na hokej zaber zero. Jinak kaci dnes ma narozeniny tak nevime jestli nejakej zaber bude :-)) vyvezeny, nahozeny zitra dam foto.

                                        Libor 1 - Profil | Pá 30.3.2012 17:27:45

                                        jarabeast >> vadí mě spíš déšť, kolik má voda nevím, ale hóódně málo.
                                        Vrátím se v květnu a uvidí o)