Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Njarabeast - Profil | Pá 30.3.2012 17:12:22

Libor 1 >> nevíš kolik má voda °C?

    Njarabeast - Profil | Pá 30.3.2012 17:10:58

    Libor 1 >> se nedivím, docela kosa a k tomu pěknej fučák :-(

      NLibor 1 - Profil | Pá 30.3.2012 17:05:01

      jarabeast >> bivak jsem dnes zabalil, budu spát na chatě, zítra předčasně odjezd. Já jelce a cejny, sousedi za týden 3 kapry 49, 50 a 52cm krmítka. Zima a déšť o((

        Njarabeast - Profil | Pá 30.3.2012 16:56:39

        Libor 1 >> zdar, ještě bivakuješ? povedl se nějakej kapř?

          Nkacci - Profil | Čt 29.3.2012 20:34:30

          Čehun >> jasan zítra si cinknem. doufam že to počasí výjde:)))))

            Npytlakslama - Profil | Čt 29.3.2012 19:02:44

            Čehun >> Jedu zétra na cesty . Mám čtyři vykládky .

              NČehun - Profil | Čt 29.3.2012 18:03:17

              pytlakslama >> my ještě uvidíme,záleží na počasí jelikož chci vzít dcérku.

                NČehun - Profil | Čt 29.3.2012 18:02:15

                pytlakslama >> srabe :-))))

                  Npytlakslama - Profil | Čt 29.3.2012 18:01:32

                  Čehun >> Tak já asi nic .

                    NČehun - Profil | Čt 29.3.2012 17:43:36

                    kacci >> o.k snad nám počasí bude přát.Zítra si cinknem co a jak

                      Nkacci - Profil | St 28.3.2012 22:11:34

                      Čehun >> tak to jestli to klapne, tak jedu v patek s tebou:-)

                        Nkacci - Profil | St 28.3.2012 21:10:24

                        Čehun >> už to mám na pudě pěkně rozložený,ať se to pěkně suší.

                          NČehun - Profil | St 28.3.2012 21:08:12

                          Libor 1 >> o.k každopádně dáme echo.

                            Nkacci - Profil | St 28.3.2012 21:08:02

                            Libor 1 >>jj hlavně přeji uspěšný lov.

                              NČehun - Profil | St 28.3.2012 21:07:19

                              kacci >> jo jo žensky,hlavně to pěkně schovej ať to nevyhoděj,by jsme se pak umotaly :-))))

                                NPetr64 - Profil | St 28.3.2012 21:07:14

                                Libor 1 >> Hlavně vyžeň hmyz.:o)))

                                  NLibor 1 - Profil | St 28.3.2012 21:06:01

                                  dobrou všem, zapínám spacák ))

                                    NLibor 1 - Profil | St 28.3.2012 21:04:54

                                    Čehun >> potom napište kde a jak jste dopadli

                                      Nkacci - Profil | St 28.3.2012 21:01:21

                                      Čehun >> jo jo s mašínkou je to laláč, jsem to doma nechal na chodbě, jsi měl vidět ten pojeb, co to je a proč to tak smrdí,no ženskejm to nevysvětlíš. ale už se těsím jak to testnem!!!!!!!!!

                                        NČehun - Profil | St 28.3.2012 20:58:28

                                        Libor 1 >> D6,řeka nebo Balaton.