Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NLibor 1 - Profil | St 28.3.2012 20:56:01

Čehun >> kam se chystáte ?

    NČehun - Profil | St 28.3.2012 20:53:58

    Libor 1 >> testovací várka,dělali jsme z 2 kg průměr 16 olihň scopex.Jak zafunguje válíme větší množství :-)))) pak jsme ještě váleli Bioprotein.

      NLibor 1 - Profil | St 28.3.2012 20:49:31

      Čehun >> a myslíte, že to bude stačit ?? o)))

        NPetr64 - Profil | St 28.3.2012 20:32:37

        Čehun >> Plavačkářům už se z toho křiví huba.:o))))

          NČehun - Profil | St 28.3.2012 20:32:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          ještě že dovezl svůj mašin kvér.

            NČehun - Profil | St 28.3.2012 20:30:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Kace v akci

              NČehun - Profil | St 28.3.2012 20:29:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Zasílám foto pro plavačkáře :-)))

                NPetr64 - Profil | St 28.3.2012 20:29:21

                Libor 1 >> Tejden se tam ale držela taky.:-)))

                  NLibor 1 - Profil | St 28.3.2012 20:28:16

                  Petr64 >> a to je právě chyba )))
                  Jdu mrknout do ML

                    NPetr64 - Profil | St 28.3.2012 20:21:17

                    Unschlagbar >> Dík.je zajímavý,že moje druhá ""topka"" byla kreslená.:o)))

                      NPetr64 - Profil | St 28.3.2012 20:20:21

                      Libor 1 >> U toho raději nic neříkám.:o)))

                        NUnschlagbar - Profil | St 28.3.2012 20:18:57

                        Petr64 >> Gratuluju k nejlépe hodnocené fotce v "můj lov", i když se nejedná o rybu :-)

                          NLibor 1 - Profil | St 28.3.2012 20:18:26

                          Petr64 >> to vykládej u lékaře o))))))

                            NPetr64 - Profil | St 28.3.2012 20:08:49

                            Libor 1 >> Už je nemám.:o))

                              NLibor 1 - Profil | St 28.3.2012 20:05:15

                              Petr64 >> nn, nech si je doma o))))

                                NPetr64 - Profil | St 28.3.2012 19:57:29

                                Libor 1 >> Jako starý terarista ti můžu dodat.:-)))

                                  NLibor 1 - Profil | St 28.3.2012 19:55:35

                                  Petr64 >> neboj blechy, myši, svrab, švábi aj. tam nemám.
                                  Pokud teda nepřijedou s tebou o))))

                                    NPetr64 - Profil | St 28.3.2012 19:55:33

                                    michec >> Nepřemejšlej dlouho,nebo tě předběhne nějakej monitór.:-)))

                                      Nmichec - Profil | St 28.3.2012 19:52:13

                                      Petr64 >> Asi se nad tím zamyslím :))))

                                        NPetr64 - Profil | St 28.3.2012 19:51:29

                                        Libor 1 >> Nestraš.Začínám se bát.:o)))