Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NPetr64 - Profil | St 28.3.2012 19:51:07

michec >> To už by byl průlom v muškokaprařině a Nikl,Krása a spol by šli od válu.:-))))

    Nmichec - Profil | St 28.3.2012 19:48:01

    Petr64 >> Já ti nevím, začlo to chlebem, půjde to přes rohlík a skončí u vázání boilí kuličky. :)))

      NLibor 1 - Profil | St 28.3.2012 19:47:22

      Petr64 >> no právě, je vidět že jsi ještě neviděl můj wigwam o)) Není důležitý jak vypadá, ale u jaké vody stojí. Howgh

        NPetr64 - Profil | St 28.3.2012 19:39:16

        michec >> Vo chlebě to vím,proto sem navrhl rohlík.:o)))

          NPetr64 - Profil | St 28.3.2012 19:38:32

          Libor 1 >> Jaký pozor?Nejseš nějaken vstahovačnej??:o)))
          Psal sem o plechovodřevěných kůlnách honosně nazývaný ""chajda""._o))

            NLibor 1 - Profil | St 28.3.2012 16:14:30

            Petr64 >> na výrazy typu *blechárny ožívají* pozor !! Mohl bych si to vzít osobně o))
            Jinak již od neděle statečně bivakuji na Dyji 15, zatím cejni, jeseni a ráno omrzliny o))

              Nmichec - Profil | St 28.3.2012 15:22:00

              Petr64 >> Rohlík přímo ne, :) ale kus chleba se váže z houby na mytí auta :)))

                NPetr64 - Profil | St 28.3.2012 6:25:59

                michec >> Musíš se naučit vázat ještě rohlík.Byl by to převrat v muškařině.:-)))

                  Nmichec - Profil | Út 27.3.2012 21:33:48

                  Petr64 >> Jooo, slyšel jsem jak u mě na mimopstruhovce tahají potočáky na rohlík. Kam ten svět spěje? :-D

                    NPetr64 - Profil | Út 27.3.2012 21:31:33

                    michec >> Tak teď se i pstruzi hádají o rohlík s kačenama.:-)))

                      Nmichec - Profil | Út 27.3.2012 21:30:17

                      Petr64 >> Pamatuji když jsem chodil na učnák do Letovic a lidi házeli pstruhům rohlíky, ti jim na to z vysoka sr....i. Ale když jsem jim tam hodili padesátníky nebo korunu, to byli ataky :)))

                        NPetr64 - Profil | Út 27.3.2012 21:24:39

                        michec >> Zase se začli objevovat v Letovicích na náměstí.Jednu dobu jich tam bylo plno a velkých.Lidi je tam krmili jako kačeny.

                          Nmichec - Profil | Út 27.3.2012 21:20:19

                          Petr64 >> Já si je nachytám i na Svitavě, na pár místech ještě pěkní zbyli. To já řešil jinej problém, sekal jsem moc brzo, než se ryba otočila, a já ji to tahal z huby ven.

                            NPetr64 - Profil | Út 27.3.2012 21:16:06

                            michec >> Na lipany sem chodíval do Tišnova nad splav,nebo nad soutok s Loučkou.Byli tam pěkní.Když ale koukáš jak jede po mušce,tak tě to většinou tak uchvátí,že zapomeneš seknout.Já sem s tím měl problém.:-))

                              Nmichec - Profil | Út 27.3.2012 21:11:01

                              Petr64 >> Tohle nevzalo ani mě moc, nejraději ta suchá, on atak lipana z hloubky v čisté vodě je nádherný zážitek. :)

                                NPetr64 - Profil | Út 27.3.2012 21:08:59

                                michec >> Já chytal jen na suchou.Utopenej hmyz ani streamery sem se nenaučil.

                                  Nmichec - Profil | Út 27.3.2012 21:06:12

                                  Petr64 >> Ale tak je fajn že o tom něco víš. Na starý kolena se k tomu třeba zase vrátíš :))) Náhodou vidět suchou muchu při letním sběru pod splavem nemá chybu. Lze to porovnat s pohupujícím se splávkem plus přídavkem že vidíš útok. :))) Je to hroznej adrenalin :)))

                                    NPetr64 - Profil | Út 27.3.2012 21:03:34

                                    michec >> To obdivuju.Já se dostal od rudořitky přes listokaze k wickhamce a několika jepkám.Pak sem se vyučil a vrátil se k brčku.:o))))

                                      Nmichec - Profil | Út 27.3.2012 21:03:12

                                      Findusek >> Joo, já se chodil z počátku taky jen koukat :)))

                                        NFindusek - Profil | Út 27.3.2012 21:02:19

                                        Petr64 >> nn já se budu jenom koukat :-)))