Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NPetr64 - Profil | Út 27.3.2012 21:01:37

Findusek >> Mouchu sem ustál i já,nevím proč by to nemělo jít tobě.:-))

    Nmichec - Profil | Út 27.3.2012 21:00:07

    Petr64 >> Jasan, to vím :)) Já vážu bílího blešivce se srdíčkem vážu. :)

      NFindusek - Profil | Út 27.3.2012 20:55:52

      Petr64 >> já muchu tahat po vodě ještě neviděl, ale mám letos slíbenej ukázkovej rychokurz :-))))

        NPetr64 - Profil | Út 27.3.2012 20:54:21

        Findusek >> Budeš se divit,ale muškaři tam choděj docela často.:-))

          Nkacci - Profil | Út 27.3.2012 20:52:52

          Čehun >> ok.

            NČehun - Profil | Út 27.3.2012 20:52:04

            kacci >> platí po 3 jsu doma

              NFindusek - Profil | Út 27.3.2012 20:50:51

              Petr64 >> v tý dravý vodě pod spalvem bys asi muchu utopil :-))

                Nkacci - Profil | Út 27.3.2012 20:50:19

                Čehun >> zdar, tak to zitra platí? vajíčka seženu.

                  NPetr64 - Profil | Út 27.3.2012 20:49:28

                  michec >> Ty už se dávno vážou.:-))

                    Nmichec - Profil | Út 27.3.2012 20:47:01

                    Petr64 >> To bude ono, už mě nic nezbude než se muškařině věnovat dál a vázat vzory podle masňáků :)

                      NPetr64 - Profil | Út 27.3.2012 20:44:27

                      michec >> Seznámili sme se pozdě.:o)))

                        Nmichec - Profil | Út 27.3.2012 20:37:39

                        Petr64 >> Že já si vůbec kupoval mušku. Jsem se měl hned zeptat Tebe :)))

                          NPetr64 - Profil | Út 27.3.2012 20:35:52

                          michec >> Jo a na červa.:o)))

                            Nmichec - Profil | Út 27.3.2012 20:35:06

                            Petr64 >> :)))) Dobře, já během sezony o tom popřemýšlím :))) A nejlépe na plavačku že? :))))

                              NPetr64 - Profil | Út 27.3.2012 20:32:35

                              jarabeast >> Vypadalo to jako příprava na velikonoční prodlouženou.Doufám,že v sezoně bude pár bezvětrných dní.Na břehu bude pěknej nával.

                                Njarabeast - Profil | Út 27.3.2012 20:30:23

                                Petr64 >> no asi to vypukne až příští víkend

                                  NPetr64 - Profil | Út 27.3.2012 20:25:15

                                  michec >> Pokud chceš chytat takový,musíš chodit na mimopstruhovku.:o)))

                                    Nmichec - Profil | Út 27.3.2012 20:22:47

                                    Petr64 >> Krásne! Už se na ně moc teším :)

                                      NPetr64 - Profil | Út 27.3.2012 19:42:07

                                      jarabeast >> Zatím ožívají jen blechárny.Na jezeře byl jeden rybář,na řece až k lesíku sem byl sám.

                                        NČehun - Profil | Út 27.3.2012 19:35:56

                                        Zdarec hošani v pátek bych chtěl jet s malou na Balaton pojede někdo se mnou?