Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

jarabeast - Profil | Út 27.3.2012 19:35:52

Petr64 >> zdar, vyděls na jihu nějaký bivaky nebo zatím je to čistý?

    Petr64 - Profil | Út 27.3.2012 18:36:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    pytlakslama >> Dneska parmy nešly.:o((

      pytlakslama - Profil | Út 27.3.2012 18:31:17

      Petr64 >> Neprovokuj mě pořád s těma krasavicema !

        Petr64 - Profil | Po 26.3.2012 22:50:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        pytlakslama >> Taky mizím odpočívat.Rybařina je náročná na fyzičku.:-)))

          pytlakslama - Profil | Po 26.3.2012 22:48:50

          Petr64 >> No nic já jdu do betle . Ráno jdu na rozdíl od někoho do práce . Tak Lovu zdar ty vydro .

            Petr64 - Profil | Po 26.3.2012 22:47:06

            pytlakslama >> Někdy su sakra hlučnej.:o))

              pytlakslama - Profil | Po 26.3.2012 22:45:25

              Petr64 >> Seš opravdovej tichej blázen !

                Petr64 - Profil | Po 26.3.2012 22:22:54

                pytlakslama >> Si se zbláznil??Já si dal závazek,že tenhle tejden dorazím druhou stránku na úlovkáči.:o))))

                  pytlakslama - Profil | Po 26.3.2012 22:21:16

                  Petr64 >> Co takhle do práce jako my všichni :- )))

                    Petr64 - Profil | Po 26.3.2012 22:13:13

                    Libor 1 >> Zítra asi bude na Mlejnech vyfukovat?Přemejšlím,kam ráno vyrazít.

                      pytlakslama - Profil | Po 26.3.2012 22:06:52

                      Libor 1 >> Věř . Nemáme ještě vypitej první karton . Ale zase je pravda že k tomu pocucáváme Staropramen Lemon . Jak pojedu okolo tak se tam stavím a uvidíme jestli ještě něco bude mět zašitý vzadu ve skladu .

                        Libor 1 - Profil | Po 26.3.2012 22:02:15

                        pytlakslama >> budu ti teda věřit, ale já bych klidně přikůpil o)) mysli na mě

                          pytlakslama - Profil | Po 26.3.2012 21:56:11

                          Libor 1 >> To máme až do Chorvatska . Do té doby musím ještě něco zhodit . Dám si jen sem tam jeden kousek . Vyjímečně .

                            pytlakslama - Profil | Po 26.3.2012 21:54:38

                            best it kometa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!

                              Libor 1 - Profil | Po 26.3.2012 21:54:11

                              pytlakslama >> a kdo kupuje bacardi po kartónech jako já ??

                                pytlakslama - Profil | Po 26.3.2012 21:51:04

                                Libor 1 >> To těžko . Piju jen vyjímečně a momentálně jím docela zdravě .

                                  Libor 1 - Profil | Po 26.3.2012 20:56:56

                                  pytlakslama >> ty taky myslíš jenom na chlast a žrádlo, horší jak já o)))

                                    pytlakslama - Profil | Po 26.3.2012 19:58:19

                                    jarabeast >> Loučná nad Desnou . Otvírají tam každej rok na velikonoce rybník tak si tam známí zachytají . Pak budou grilovaní pstroužci .

                                      jarabeast - Profil | Po 26.3.2012 19:54:56

                                      Čehun >> nestraš :-))))

                                        Čehun - Profil | Po 26.3.2012 19:44:26

                                        viděli jste tu předpověď počasí na příští týden.Mě snad mrdne budu zas vytahovat zimní bundu.