Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Njarabeast - Profil | Po 26.3.2012 19:25:37

pytlakslama >> kam do Jeseníků?

    Njarabeast - Profil | Po 26.3.2012 19:25:10

    Unschlagbar >> ok, se pak domluvíme přes SZ

      NČehun - Profil | Po 26.3.2012 19:11:42

      začíná kometaaaaaaaaaaaaaaa tak čest :-)))

        Npytlakslama - Profil | Po 26.3.2012 19:09:32

        jarabeast >> Jj . Letos taky vynechám . Jedeme radši otevřít rybářskou sezonu do Jeseníků .

          NUnschlagbar - Profil | Po 26.3.2012 19:08:47

          jarabeast >> no právě proto chci bydlet na lodi ať se těm lidem vyhnu gps si zaznačím polohu a budu tam jezdit na víkendy, se potom domluvíme, přes noc by jsme se ve dvou do lodě vešli a přes den nás tam může být i víc. Minulej rok jsem z těch kontrol a "sekáčů" moc radost neměl tak se budu snažit být co nejvíc na vodě

            NČehun - Profil | Po 26.3.2012 19:02:20

            jarabeast >> máš recht bude tam lidí jak sraček.Já bych pak chtěl jet taky ale na 6

              Njarabeast - Profil | Po 26.3.2012 18:58:59

              Unschlagbar >> o velkonocích nepojedu - bude tam hafo moc lidí a nerad bych se zase vracel jako min. rok. Proto pojedu až po velikonocích, chci tam vydržet celej týden a lapnout pár dvacítek :-)))))

                NPetr64 - Profil | Po 26.3.2012 18:58:36

                jarabeast >> Podle větru.Asi ale řeka.

                  NPetr64 - Profil | Po 26.3.2012 18:58:11

                  Unschlagbar >> To je vymátěj pytláci.Moc jich tam na zachytání asi nezbude.:-(

                    Njarabeast - Profil | Po 26.3.2012 18:56:42

                    Petr64 >> kam jedeš jezera nebo řeka?

                      NPetr64 - Profil | Po 26.3.2012 18:56:34

                      jarabeast >> Na vábku se dají použít i ty moje.3m je ucházející jak na vyvážku,tak na loď.

                        NUnschlagbar - Profil | Po 26.3.2012 18:54:53

                        jarabeast >> jasně vezmu si volno, celou zimu si beru služby navíc abych nějaký měl tak snad se nějakej tejden najde.Ten víkend na velikonoce nepojedeš?myslel jsem žes něco o tom říkal.

                          Njarabeast - Profil | Po 26.3.2012 18:53:28

                          Petr64 >> já koupím taky ještě jednu šnůru a pak nějakej proutek na vábku a sem ready

                            NUnschlagbar - Profil | Po 26.3.2012 18:51:50

                            Petr64 >> dávali je tam asi někdy v listopadu jak jsem vábil tak jsem měl tři pod loďkou ale chytal jsem na 30cm karasa tak z toho nic nebylo.Jinak 60cm to nejsou prcci většinou tam totiž dávají 1000 sumečků ale bohužel ani ne ročků tak to hned posbírají štiky.

                              NPetr64 - Profil | Po 26.3.2012 18:48:50

                              jarabeast >> Heč.Jedu na jih už zítra a pozítří.:o))))

                                NPetr64 - Profil | Po 26.3.2012 18:48:09

                                Čehun >> Takovou šepleť už mám.:-))
                                Jediný co bych rád otestoval je ten žlutej pták,nebo jak se tomu říká.

                                  NČehun - Profil | Po 26.3.2012 18:48:02

                                  jarabeast >> jasny X2 můžu jen doporučit.

                                    Njarabeast - Profil | Po 26.3.2012 18:47:53

                                    Unschlagbar >> já se chystám po velikonocích na tu velků vodu asi na tejden tak se můžem domluvit

                                      NČehun - Profil | Po 26.3.2012 18:46:31

                                      Petr64 >> to je málo,ještě kače,bojky ,háčky,olova,malý obratlík,velký obratlík..... :-)))


                                      http://www.youtube.com/watch?v=-W5UNus6Lao

                                        NPetr64 - Profil | Po 26.3.2012 18:46:21

                                        jarabeast >> Teď musím počkat na kapesný.Koupím ještě šňůru a poslední letošní větší investice je za mnou.:-)
                                        Pak jen nákupy do litru.:o))))