Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NČehun - Profil | Čt 3.6.2010 16:47:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

pytlakslama >>

    NČehun - Profil | Čt 3.6.2010 16:40:21

    Možná co bych ti mohl doporučit tak si zajeď na Balaton.Je to kousek za brnem a má tam nádherny ryby,byl jsem tam letos dvakrát a suprově jsem si tam zachytal,veliká výhoda je to že se chytá z jedne stany a má tam jen 13 chytacích míst,takže se snikým nepřehazuješ.Cena na 24h je sice 500,- ,ale určitě se to vyplatí.Toto jsou moje letošní úlovky od tam.

      NČehun - Profil | Čt 3.6.2010 16:23:42

      pytlakslama >> nemáš vubec zač

        Npytlakslama - Profil | Čt 3.6.2010 15:28:24

        Čehun >> Hm tak asi zustanu doma nebo pojedu do Č.H. . Asi by bylo hloupý si myslet že zrovna já tam určitě nachytám . Každopádně ti díky za cennou informaci .

          NČehun - Profil | Čt 3.6.2010 8:37:22

          pytlakslama >> tak kluci neudělali záběr,říkaji že je strašně moc vody,stíká to z toho lesa.Borci co seděli naproti tak taky nic.

            NČehun - Profil | Čt 3.6.2010 8:31:50

            pytlakslama >> Jdu to zjístit

              Npytlakslama - Profil | Čt 3.6.2010 8:06:50

              Čehun >> Tak jak se jim včera zadařilo ? Já mám v plánu dat dvě hůlky na bobky a jeden feeder .

                Npytlakslama - Profil | Čt 3.6.2010 8:04:46

                Findusek >> Je . Akorat je to vlastne koupaliště tak to podle toho tam vypadá a nesmí tam byt moc lidí protože pak není kam nahodit . Když jsem tam byl loni tak mě to večer vzala jedna osmdesatka , projela se jednou sem a tam a smotal jsem čtyři pruty . Ale nikdo moc nenadaval tak jsou tam asi zvykli . S tím kaprem docela soucítím . Až ho zetra vytáhnu tak se ho zeptám jak se mu daří .

                  NČehun - Profil | Čt 3.6.2010 8:00:10

                  Findusek >> No jo kamaráde už to tak je, na vlastní oči jsem to viděl a taky mě to moc nevoní.Ale ještě že neskončil někde v udírně.

                    NFindusek - Profil | St 2.6.2010 22:09:31

                    Čehun >> nevím, nevím, kapr z mušova aby skončil v tak malé louži :-(
                    musí to být pro toho kapříka utrpení, já bych toto šupináčovi asi nedokázal nikdy neudělat

                      NFindusek - Profil | St 2.6.2010 22:05:51

                      pytlakslama >> mě je jedno jak starý fotky posíláte :-)
                      důležité že se nějaký posílaj
                      vše bylo jen ve srandě :-)
                      ten ostrov je zajímavej

                        NČehun - Profil | St 2.6.2010 21:05:41

                        pytlakslama >> Měl jsem tam 3 druhy a na každej jeden záběr ( jatra,lososa a švestka oliheň ) tak že ti neporadím kamoši co tam jsou dnes tak od 15:00 ani záběr,uvidím jaky budou další informace.Mají stejny boby jako já,tak ti dám vědět. Na pelety nic.

                          Npytlakslama - Profil | St 2.6.2010 19:50:43

                          Čehun >> Dlouho sem tam nebyl . Mám vzít sebou sladký nebo smradlavý bobky ? Pelety halibut ?

                            NČehun - Profil | St 2.6.2010 18:47:07

                            Dnes tam jsou kamoši tak dám vědět co se jim podařilo chytnout.

                              NČehun - Profil | St 2.6.2010 18:45:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Minulej tejden v Ostrově.Byl jsem přes noc, 3 záběry jeden jeseter 115cm kapr 70cm lín 40 cm vše chytnuto od 17:00 do 20:00 hod přes noc ani ťuk.Jinak kapry tam určitě bude mít pěkny,když jsem tam byl tak dovezli jednoho mušováka 15 kg :-((((((

                                Npytlakslama - Profil | St 2.6.2010 18:22:32

                                Fullnek >> Co mě plašíš ! Málem sem ti na to skočil . Je to až v sobotu . Jsou tam nějaký soukromí závody . Se Kraváčka v pátek zeptám co stojí taková soukromá akce .

                                  NFullnek - Profil | St 2.6.2010 11:59:22

                                  pytlakslama >> Pozor!!!! v Ostrově je na tento víkend nějaký omezení,má to na stránkách

                                    NSaimon - Profil | Út 1.6.2010 22:32:07

                                    pytlakslama >> co to tam stojí? zbytek kdyžtak přes SZ

                                      Npytlakslama - Profil | Út 1.6.2010 21:31:56

                                      Mno tak v pátek mužem vyrazit . Ostrov u Macochy . Ještě pajdám tak nemůžu daleko od auta . A tam můžes chytat rovnou z auta . Ikdyž se mě to normálně nelíbí vyjímečně to uvítám taky .

                                        NSaimon - Profil | Út 1.6.2010 21:11:14

                                        pytlakslama >> mám teď do pátku dovolenou ;-)