Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Npytlakslama - Profil | Út 1.6.2010 20:20:43

Saimon >> Do žádné hokny kamaráde . Ted mám konečně čas vyrazit na ryby v týdnu kdy u vody skoro nikdo není .

    Npytlakslama - Profil | Út 1.6.2010 20:17:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Findusek >> No tak sorry no . Ale žádnej podvod to z mé strany není . Nechlubím se tam žádným megaůlovkem . Jinak do Č.H. jezdím převážně o víkendu . Ty fotky jsou většinou z doby kdy to většina po obědě zabalí . A aby jste mě nezačli kamenovat tak dám teda jednu starou čtrnáct dní .

      Npytlakslama - Profil | Út 1.6.2010 20:11:35

      Findusek - 1.6.2010 19:10:32 >> No tak sorry no . Ale žádnej podvod to z mé strany není . Nechlubím se tam žádným megaůlovkem . Jinak do Č.H. jezdím převážně o víkendu . Ty fotky jsou většinou z doby kdy to většina po obědě zabalí . A aby jte mě nezačli kamenovat tak dám teda jednu starou čtrnáct dní .

        NFindusek - Profil | Út 1.6.2010 19:10:32

        pytlakslama >> nepodvádět s fotkama !!!!! a nevytvářet zmatky v hlavách !!!!!!
        dávat aktualní Foto :-)

          NFullnek - Profil | Út 1.6.2010 19:05:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          pytlakslama >> to je zajímaví že na tvech dalších fotkách z Černé hory jsou vždy břehy prázdný,asi jezdíš jen v týdnu,co?Taky jedna z toho vysokoškolskýho víkendu.

            NSaimon - Profil | Út 1.6.2010 18:59:42

            pytlakslama >> je vidět že nemáš doma co dělat, měl bys zase naklusat do hokny

              Npytlakslama - Profil | Út 1.6.2010 13:21:29

              A tou sobotou jsem samozřejmě nemyslel tuto . Bylo to míněno jak to tam vypadá o víkendech .

                Npytlakslama - Profil | Út 1.6.2010 13:19:13

                Fullnek >> Jj obě dvě . Dal jsem to sem jen pro pobavení .

                  NFullnek - Profil | Út 1.6.2010 12:46:32

                  pytlakslama >> Boužel máš pravdu jen v tom že to nejsou závody,je to akce jedné vysoké školy,která tam měla povinou praxi a museli tam boužel vydržet 24hodin,bylo tam asi 20kluků a s nimi rybyřilo asi 15 děvčat,dobrá sranda sledovat ženský který poprvé chytali ryby.A to foto je z roku 2009,ne letošní!!!!

                    NTomáš Kříž - Profil | Út 1.6.2010 12:04:47

                    pytlakslama >> Tak to je mazec teda. :)) Jde aspoň něco?

                      Npytlakslama - Profil | Út 1.6.2010 11:27:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Toto nejsou závody . Pouze sobotní ráno v Č.H.

                        Npytlakslama - Profil | Út 1.6.2010 11:22:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        A co říkáte na toto ?

                          Njarabeast - Profil | Po 31.5.2010 21:36:27

                          Findusek >> jestli brali aspoň vysavači tak je to ještě dobrý, někdy tam můžeš sedět i týden bez potahu ale když to pak příjde a trefíš tu správnou dobu tak je to pak "kanonáda"

                            NFindusek - Profil | Po 31.5.2010 21:31:27

                            jarabeast >> moc tam nejezdím, bylo to jen přes noc....ale paráda ikdyž jsem chytal jen vysavače :-)

                              NFindusek - Profil | Po 31.5.2010 21:29:55

                              Petr64 >> Díky :-)

                                Njarabeast - Profil | Po 31.5.2010 21:29:41

                                Findusek >> tam je krásně

                                  Njarabeast - Profil | Po 31.5.2010 21:29:02

                                  Petr64 >> findusek - já koupu ve vodě aji někdy "anglány" 200g a víc, akorát s těma záběrama to není taková sláva :-(

                                    NFindusek - Profil | Po 31.5.2010 21:28:46

                                    jarabeast >> jj Mušov

                                      NSaimon - Profil | Po 31.5.2010 21:28:19

                                      pytlakslama >> ne ne, už mám mražák plnej násaďáků a granuláčů a pro slepice škoda, mrazák není bezednej :-D

                                        NPetr64 - Profil | Po 31.5.2010 21:27:40

                                        Findusek >> Ráno jedu na Slovensko,tak du balit.Ozvu se 10.6. Hodně úlovků.