Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Njarabeast - Profil | Po 31.5.2010 21:27:07

Findusek >> ta fotka je ze sedmičky?

    NPetr64 - Profil | Po 31.5.2010 21:25:17

    Findusek >> Se divím.Na koupališti je dostaneš až pod nohy a vezmou i jednoho masňáka.

      NFindusek - Profil | Po 31.5.2010 21:23:30

      Petr64 >> kapra jsem na špejlu ještě navytáhl, ale snad to taky přijde..... :-)

        NFindusek - Profil | Po 31.5.2010 21:13:42

        taky pohodička.............

          Npytlakslama - Profil | Po 31.5.2010 21:10:56

          Saimon >> To byl tvůj první letošní žes ho pustil ?

            NPetr64 - Profil | Po 31.5.2010 21:07:48

            Findusek >> Kapři koušou přece furt.Někdy míň,někdy víc,ale furt.To ti to při lovu nástrahovek nikdy žádnej nesezobl? Kapr 10cm je taky kapr.:-))

              NFindusek - Profil | Po 31.5.2010 21:03:25

              Petr64 >> a já myslel, že to tam vegetíš ty :-)

                NFindusek - Profil | Po 31.5.2010 21:01:39

                Petr64 >> já taky chtám na splávek :-)
                náástražní rybky na červíky na poloviční lakovanou špejlu bez závaží, masakr zábava to když kapři nekoušou :-)

                  NPetr64 - Profil | Po 31.5.2010 20:55:05

                  Findusek - jarabeast- 31.5.2010 20:48:20 >> Naštěstí sem stál na druhé straně mobilu.:-) Tohle je můj nadřízenej,kterej se jednou přišel podívat,co že to v té práci děláme,že všechno tak dlouho trvá.:-))

                    Njarabeast - Profil | Po 31.5.2010 20:53:46

                    Findusek >> loďka bohužél chybí :-( jen naproti se projížděl parník ale z něj by se chytat asi nedalo

                      NPetr64 - Profil | Po 31.5.2010 20:51:40

                      Findusek >> Fotka byla recesní provokace,ale zjistil sem,že i na padesátku pletenku se dá chytit než vyrobíš foto,18cm duháček.:-))Normálně když nepočítám anglány,používám brčka do 3g.

                        NFindusek - Profil | Po 31.5.2010 20:50:30

                        jarabeast >> ta fotka ze stanem .......dobrý jen snad loďka chybí :-)

                          NFindusek - Profil | Po 31.5.2010 20:48:20

                          Petr64 >> jak tam ležíš.......super foto - tak takto si představuji TOP ŽIVOT :-)

                            Njarabeast - Profil | Po 31.5.2010 20:45:13

                            Petr64 >> to tě tak znavily ty ryby to neustálý zasekávání a zdolávání nebo ten chleba s hořčící :-)))

                              NFindusek - Profil | Po 31.5.2010 20:43:30

                              Petr64 >> tak takovou různorodou rybařinu ti závidím. To já druhým rokem začal vzimě chytat (obkoukal jsem to :-) ) štiky na angličáky místo na kaču a jsem z toho příjemně hotovej jak to fachčí.......

                                NPetr64 - Profil | Po 31.5.2010 20:32:58

                                jarabeast >> :-)

                                  Njarabeast - Profil | Po 31.5.2010 20:30:14

                                  Petr64 >> jj, byli jsme tam 4 nebo vlastně jenom 3 a půl, protože jeden byl skoro pořád v lihu taže se počítá jen za polovičního :-)

                                    NPetr64 - Profil | Po 31.5.2010 20:22:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    jarabeast >> Já i takhle.:-) Taky věci pohromadě.:-))

                                      Njarabeast - Profil | Po 31.5.2010 20:15:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Petr64 >> nebo takhle, všechny věci hezky u sebe včetně auta

                                        NPetr64 - Profil | Po 31.5.2010 20:15:54

                                        jarabeast >> Doufám že na ty pruty ste aspoň čtyři.:-)
                                        Takhle to taky trochu umím.Jenom se držím blíž u vercajku.:-))