Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

jarabeast - Profil | Po 31.5.2010 20:11:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Petr64 >> jináč já nejraději chytám zase takhle

    jarabeast - Profil | Po 31.5.2010 20:09:12

    Petr64 >> no jestli tomu podle těch fotek říkáš nedaří, tak to vypadá že budu odstrkován s kolektivu spíš já a né ty :-)

      Petr64 - Profil | Po 31.5.2010 20:02:09

      Letos má pěknej tah i Svitava.Škoda že nad Bílovicama už nemůžu.:-((

        Petr64 - Profil | Po 31.5.2010 19:59:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        jarabeast >> Ale poslední dobou se nějak nedaří.:-))

          Petr64 - Profil | Po 31.5.2010 19:57:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Na kapry chodím nejraději takhle.

            jarabeast - Profil | Po 31.5.2010 19:57:05

            Petr64 >> tak to pak jo:-) jináč pěkná fotka

              Petr64 - Profil | Po 31.5.2010 19:53:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              jarabeast >> Mám rád extrém.:-))

                Petr64 - Profil | Po 31.5.2010 19:52:12

                jarabeast >> Moc se tomu nevěnuju.Raději řeka,parmy,ostrý.....:-),ale takovej wobler obalenej šrotem a na srkačku nemusí být špatná volba.:o)))

                  jarabeast - Profil | Po 31.5.2010 19:36:42

                  Petr64 >> co to znamená osmi procentní kaprař? to jako že ty kapry chytáš třeba na woblery ze dna? :-))))))

                    Petr64 - Profil | Po 31.5.2010 19:24:46

                    Findusek >> Doufám že když to vyjde,nebudu odstrkován z kolektivu.:-)
                    Jsem totiž pouze 8% kaprař,75% plavačkář (čudlař) a 17% na zbytek.:o))

                      jarabeast - Profil | Po 31.5.2010 19:15:31

                      Findusek >> no tak to je jasný

                        Findusek - Profil | Po 31.5.2010 13:17:56

                        Petr64 >> sleduji to a myslím, že závody asi nebudou na soukromáku, ale na svazovce
                        :-)
                        "-)

                          Findusek - Profil | Po 31.5.2010 13:05:20

                          jarabeast >> domluvíme se a zase vyrazíme...... :-)

                            Findusek - Profil | Po 31.5.2010 13:03:41

                            Chlapáci !!!!!!!!!! místo handrkování jsem radši posílejte nejaké fotky z rybaček na našem okrese
                            :-)

                              Saimon - Profil | Ne 30.5.2010 22:12:21

                              tak sem byl dneska na koupališťu a musím říct že to byl opravdu nevšední zážitek. Slušný místa plně obsazený a na ostatních bylo "trošku" blatíčka. Aspoň sem se pobavil jak tam na mě čuměly místní masařky když sem pouštěl kapříka +-45.
                              Na to že sem tam byl celý odpoledne, přehazovali mě a mám od bahna uplně všechno tak chytačka nic moc.

                                Petr64 - Profil | Ne 30.5.2010 15:45:27

                                Findusek >> Buďto všední den,nebo ta rezervačka.Obojí je vyhovující.Snad se termín trefí do volna kdy nebudu v hokně.Hlavně aby se to tam nehádalo o blbostech jako včera o pár řádků níž.

                                  smradzjzd - Profil | Ne 30.5.2010 0:11:30

                                  maxxone >> nee, ale můj praprapradědek byl Vladimír Iljič Uljanov .
                                  Kdyby ti to nic neříkalo, tak se mu říkalo Lenin. A ten říkal něco, co by se mohlo hodit i tobě
                                  " učit se, učit se, učit se"

                                    maxxone - Profil | Ne 30.5.2010 0:04:19

                                    smradzjzd >> hele, že ty jsi paroubkův brácha?

                                      martinsvitava - Profil | So 29.5.2010 22:58:04

                                      Batuta >> hele, nenecháme toho? Napiš mi co jsi chytil v Letovicích zajímavého? Já štiku 75 cm na medovku a lína 44 cm....

                                        Batuta - Profil | So 29.5.2010 22:22:13

                                        smradzjzd >> Já myslím, že je to marný...