Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Nsmradzjzd - Profil | So 29.5.2010 22:12:24

maxxone >> vidíš to, rodiče měli pravdu když ti říkali, aby ses ve škole učil.
Teď ti to čtení psaného textu, jeho pochopení a logické uvažování chybí :-)

    Nmaxxone - Profil | So 29.5.2010 22:06:46

    smradzjzd >> hele, nejsi náhodou na koksu frajere?:o))) já jsem to teda čet a myslím, že mimo je jenom batota a mrkos....no a Ty:o))

      Nsmradzjzd - Profil | So 29.5.2010 22:02:47

      martinsvitava >> mně si nenapadl, na to máš rozumu dost :-)
      Já sem jen napsal příspěvek, coby nezávislý pozorovatel.
      Ne fakt, když se podíváš zpátky a budeš to číst VŠECHNO POŘÁDNĚ, zjistíš že nikdo nemachroval, jen to bylo špatně pochopeno

        Nmartinsvitava - Profil | So 29.5.2010 21:57:03

        Batuta >> no fajn a teď upaluj do knihkupectví pro Kanta!!!:o))

          Nmartinsvitava - Profil | So 29.5.2010 21:54:47

          smradzjzd >> Jirko a kdypak jsem Tě napadl?:o))

            Nsmradzjzd - Profil | So 29.5.2010 21:43:36

            martinsvitava >> že zrovna ty píšeš o diskuzi slušných mě pobavilo. Honit machry, vystrkovat prostředník a napadat ostatní si začal ty, umělče :-)

              NBatuta - Profil | So 29.5.2010 21:37:44

              martinsvitava >> Vzdávám se, přiznávám, že jsem nepřečetl ani jeden svazek díla Emanuela Kanta a tak nejsem tak sběhlý ve filosofii, abych byl schopen pochopit, jak někdo může vědět něco, co se nestalo...je to mimo moje chápání, mimo moji časoprostorovou dimenzi...jsem jen prosťáček a asi jím zůstanu...

                Nmartinsvitava - Profil | So 29.5.2010 21:31:15

                Batuta >> vím to příteli, ale nechám Tě přemýšlet....třeba na to přijdeš sám, ale nevsázím na Tebe....

                  Nmaxxone - Profil | So 29.5.2010 21:29:33

                  Batuta >> borče, nezklamals, a co Jirka Paroubek, volils ho?:o)) No a on odstoupil, ach jo....kdybys chodil na Svitavu 5A tak často, jak píšeš a ta paní marge taky, tak bys věděl, jak to moh vědět.,....no přemejšlej, přemejšlej.....nebo popros Martina, ať ti to tajemství prozradí...

                    Nmaxxone - Profil | So 29.5.2010 21:27:04

                    martinsvitava >> čau marťo, vsaď se, že ten Batuta sedí u škopku a přemejšlí, jak to můžeš vědět, ale neboj, buď v klidu, takovýhle maséry to netrkne...a dneska ti to nějak bralo....jsem se díval...já jsem měl jen dva kapry...

                      NBatuta - Profil | So 29.5.2010 21:26:23

                      martinsvitava >> Máš pravdu, je to diskuse slušných lidí, proto by se jí neměli účastnit lháři. A ty lžeš, jako když tiskne, jelikož jsem dnes s kolegyní Marge11 na rybníku byl též, tak by mě opravdu zajímalo, jak to můžeš vědět tak jistě, že tam nebyla...

                        Nmaxxone - Profil | So 29.5.2010 21:25:37

                        Batuta >> hele borče, chovej se slušně....nebo Tě nahlásím adminovi

                          Nmartinsvitava - Profil | So 29.5.2010 21:19:51

                          Batuta >> tady je to dikuse slušných lidí, měl byste se stydět, takhle se titulují děti v mateřské škole a neměli by se tak chovat pánové v letech, jako jste Vy. Pokud Vám chybí argumenty, tak prostě nemusíte psát za každou cenu. Pokud Vás nenapadá, jak je možné, že to vím tak jistě, že kolegyně na rybníku nebyla, tak se zkuste ještě jednou zamyslet, no a kdybyste na to nepřišel, tak Vám to napíšu.:o))) třeba Vám někdo napoví, jak to mohu vědět tak jistě.

                            NBatuta - Profil | So 29.5.2010 21:09:13

                            martinsvitava >> Milý Martine, ty jsi ale osel...a to vím zcela jistě...

                              Nmartinsvitava - Profil | So 29.5.2010 21:05:07

                              Marge >> Marge11 - 29.5.2010 20:14:38 >> Milá Marge, na koupališti jsi nebyla a vím to zcela jistě!!!!

                                Nmartinsvitava - Profil | So 29.5.2010 21:04:41

                                MrKos >> já myslím, že nyní jsi to milý Mrkosi dal do roviny, kdy se snažíš dokázat, že opravdu dočůráš dál. Ano, dočůráš dál, jsi největší kaprař a odborník. Pevně věřím, že teď i tvoje ego dostalo pořádnou porci a jsi v pohodě. Měj se krásně a rád se s Tebou někdy na rybách v pohodě potkám! Slunce v duši Ti přeje Martin

                                  NMrKos - Profil | So 29.5.2010 20:27:17

                                  martinsvitava >> nehovořili jsme o násaďácích kterých je tam teď vagón, ale o selektování kaprů nikoliv mírových takže to jsi teď trochu z nějakého mi nejasného důvodu popletl... hovořili jsme o selekci kaprů +-50 a tvrdil jsi že to není problém spolu s amurem +-60... tedy nezbývá než vydržet v boji, počkat až násaďáka lovci přemístí do mrazáku a pak se na tu selekci rád přijedu podívat

                                  uznej, kolego, že teď se nejedná o selekci, ale o zcela jednoduchý a nudný lov ryby které je tam jak hnoje... a takový lov mi nic neříká a že bych se přijel jen tak dívat to mi taky nic neříká... tyto fáze rybařiny už mám pár let za sebou

                                  a kolik bylo dneska vyselektovaných amurů 60+?

                                    NMarge11 - Profil | So 29.5.2010 20:14:38

                                    martinsvitava >> nic si z toho nedělej, třeba budeš mít příště větší štěstí, já jsem tam dnes byla do půl druhé a chytla jsem kaprů devět, všechny kolem 60cm a k tomu dva amury k 70cm, to chce prostě zkušenosti, ale časem to určitě taky dokážeš, věřím ti!

                                      Nmartinsvitava - Profil | So 29.5.2010 20:03:02

                                      MrKos >> příteli, dneska jsem byl na Svitavě 5A do půl osmé a chytil jsem 8 kaprů, všechny přes míru...bylo by dobré, kdybys příště, když někoho vyzveš, tak se dostavil a nepsát, že v poledne prostě na ryby nechodíš...měj se hezky

                                        NMrKos - Profil | So 29.5.2010 12:46:29

                                        martinsvitava >> myslím že jsi jen internetový tlachal a chlubílek tak jako mnoho kolegů na MRKu... nicméně přesto 0,1% dávám tomu že možná občas některého z větších násaďáků chytíš

                                        počkám si až násaďáky vychytáš a pak se přijedu podívat na tu opravdovou selekci ... do té doby budu muset nadále v blažené nevědomosti chytat čudle