Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Njarabeast - Profil | So 29.5.2010 12:07:30

Findusek >> zdarec, jj na křéti to byla dobrá chytačka, myslím že dost rozhodla volba místa, takovejch dnů víc tak nemusíme jezdit ani na ty soukromáky :-)

    NSaimon - Profil | So 29.5.2010 9:47:04

    martinsvitava >> no jo teď se to selektuje na koupališti dobře když je po nasazení

      Nsmradzjzd - Profil | So 29.5.2010 9:41:08

      MrKos >> vidíš to, kdybys neměl jakési divné zásady, mohl ses něco naučit

        Nmartinsvitava - Profil | So 29.5.2010 9:35:31

        Findusek >> snad 200 a přes noc tě určo nechá, ten borec bydlí hned u vody, je fakt v pohodě...

          Nmartinsvitava - Profil | So 29.5.2010 9:34:51

          MrKos >> Milý kolego, tys měl chuť poznat selektivní rybolov, já ne...

            NFindusek - Profil | So 29.5.2010 8:49:49

            martinsvitava >> a nevíš kolik tam stojí CHAP a dá se chytat přes noc

              NFindusek - Profil | So 29.5.2010 8:48:35

              pytlakslama >> ok to místo rezervace se mi zamlouvá........... :-)

                NMrKos - Profil | So 29.5.2010 8:15:19

                martinsvitava >> v poledne na ryby nejezdím, v takovém případě mi stačí vidět fotky

                  Nmartinsvitava - Profil | So 29.5.2010 0:10:33

                  MrKos >> tak v sobotu 29.5. ve 12h jsem na svitavě 5A...tak si dáme sraz na hrázi. Zejtra v poledne ahoj

                    Nmartinsvitava - Profil | So 29.5.2010 0:09:26

                    Findusek >> nazdarek, byl jsem tam, super kapříci, chytal jsem pak i pstruhy, jsou pěkní, nic velikýho, ale chytačka dobrá....ten borec, kterýmu to patří, je takovej gadžo, ale fajn chlap....doporučuji

                      Npytlakslama - Profil | Pá 28.5.2010 23:14:24

                      Ja bych do toho šel ale jelikož jsem úspěšně rozvedenej a starám se o malýho tak ve všední den to u mě nepřipadá v úvahu . Uděláme si v Č.H . rezervačku od pravýho zadního kraje a pak tam může být jinde lidí kolik chce i o víkendu a nebudou nám zavazet nebo jinak vadit .

                        NFindusek - Profil | Pá 28.5.2010 11:25:20

                        Petr64 >> jasné, nevím jaké budou reakce, ale nejlepší by asi byl všední den aby nebyl takový rybářský přetlak, ale to všichni asi dělají........uvidíme

                          NPetr64 - Profil | Pá 28.5.2010 11:00:45

                          Findusek >> Jo,jo.Kouknu sem v neděli co je novýho a snad to nějak vyjde.Dělám totiž desítkový turnusy,takže každej druhej víkend je tabu.

                            NFindusek - Profil | Pá 28.5.2010 10:56:28

                            Petr64 >> ok uvidíme další reakce :-)

                              NPetr64 - Profil | Pá 28.5.2010 10:54:19

                              Findusek >> Jak sem psal,jsem pro.Pokud budu mít volno,trávím čas většinou v Letovicích,takže na Oborskej je to kousek.

                                NFindusek - Profil | Pá 28.5.2010 10:50:02

                                Petr64 >> jasné pokud tu má někdo nejaký vlez může klidně závodit...... :-)
                                Termín by se domluvil dopředu a s předstihem, já bych pak zajel dojednat cenu povolenky, rezervačku míst a vybrat pohár :-))))

                                  NPetr64 - Profil | Pá 28.5.2010 10:18:45

                                  Findusek >> Dobrej nápad.Pokud by mi to časově vyšlo do volna,jsem pro.(k poslednímu bodu-přihlášení se už lze taky brát jako příspěvek do této otázky).:o))

                                    NFindusek - Profil | Pá 28.5.2010 9:36:20

                                    Před pár dny jsme byli s Jarem "Jarabest" na Křetínce a suprově jsme si zachytali
                                    při chytačce jsem dostal nápad, že bychom společně mohli udělat pro příznivce otázky "Kapři na Blanensku" RYBÁŘSKÉ ZÁVODY, např. 24 hod. maraton třeba v ČH a myslím, že pokud by se našlo aspoň pět z Vás byla by to sranda.
                                    Pokud by jste měli zájem, napiště sem na otázku................
                                    Závodit by samozřejmě mohl jen ten, kdo do této chvíle už něco napsal do této otázky :-)

                                      NFindusek - Profil | Pá 28.5.2010 9:23:25

                                      Chci se zeptat, zda někdo nechodíte na soukromák, který se nachází u obce Niva, jejich veb. stránky nejedou, pokud máte nějaké podrobnější info a fotky tak je sem šoupnite díky

                                        NMrKos - Profil | Pá 28.5.2010 5:49:15

                                        martinsvitava >> však říkám že se rád přijedu podívat jak na koupáku selektuješ kapry 50 a amury 60 ... tedy kdy mohu?

                                        jsem smolař, ryby moc chytat neumím, v podstatě nic neumím, rád bych se přiučil a novou cestu uviděl