Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Nmartinsvitava - Profil | Čt 27.5.2010 22:23:47

Batuta >> :o)) mám nízkej tlak:o)

    NBatuta - Profil | Čt 27.5.2010 22:01:10

    martinsvitava >> Nerozčiluj se, prdne ti cévka a budeš tahat nohu...

      Nmartinsvitava - Profil | Čt 27.5.2010 21:23:43

      MrKos >> tak dílem náhody? Já myslím, že pokud je to náhoda, mám já strašnou kliku a ty strašnou smůlu....možná bys mohl přemýšlet nad tím, zda třeba neexistuje ještě nějaká cesta, než ta tvoje 100% správná!!:o))

        Nmartinsvitava - Profil | Čt 27.5.2010 21:20:35

        Marge >> Marge11 - 26.5.2010 12:45:18 >> Marge, chtělo by to použít prostředníček, stimulace jistých partií prý uvolňuje stres, ve kterém ty se 100% nacházíš.....papa

          NSaimon - Profil | St 26.5.2010 19:38:44

          martinsvitava >> ti větší amuři by mě zajímali- půlka rohlíku na mlaskačku, jííííízda a kapr neuvěřitelnejch 40cm

            NMrKos - Profil | St 26.5.2010 13:57:10

            martinsvitava >> vyselektovat mezi hojným kaprem 40cm jednoho zapomenutého kapra 50cm je umění pouze z 5% a zbývajících 95% je dílem náhody protože oba takoví kapři sežerou prakticky stejné sousto ... a to samé platí o amurech

            nicméně bych se rád nechal přesvědčit o opaku a přijedu se podívat

              NMarge11 - Profil | St 26.5.2010 12:45:18

              martinsvitava >> Nerozčiluj se, prý to škodí zdraví. Raději nám napiš od kdy se tam bude smět chytat.

                Nmartinsvitava - Profil | Út 25.5.2010 21:56:56

                Marge >> Marge11 - 24.5.2010 18:07:30 >> Marge, to co píšeš o Letovicích jsou úplný prasečiny. Když neumíš "větší" ryby chytat(mluvim o Kaprech kolem 50 cm, cejnech 40 cm a amuri kolem 60 cm), ještě to neznamená, že tam nejsou.....zeptej se Finduska, jinak Petruv zdar

                  Nmartinsvitava - Profil | Út 25.5.2010 21:53:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Findusek >> zdarec kámo, žádnou nemám,ale hoď to do google, snad to něco vyplivne....připojuji fotku z mapy.cz

                    Nmartinsvitava - Profil | Út 25.5.2010 21:51:09

                    Marge >> Marge11 - 24.5.2010 16:40:14 >> asi tam nechodíš dost hodně na tö, abys mě znala:o))

                      NFindusek - Profil | Po 24.5.2010 21:06:49

                      martinsvitava >> nemůžeš nám sem hodit nějakou fotku toho čertovskýho kaprodromu na Prostějovsku, díkec

                        NMarge11 - Profil | Po 24.5.2010 18:07:30

                        pytlakslama >> rybník je to krásnej, mně se tam taky moc líbí, ale jezdíváme tam spíš jen pobavit se s cejnkama a plotičkama, těch je tam požehnaně. Plavou tam i líni, okouni a kapříci, ale všechno velikosti menší než malé, rybník je to malej a rybářů tam bývá jako much, obávám se, že mírová ryba tam nemá šanci přežít nijak dlouho. Prý se tam vyskytují i amuři, ale my jsme zatím žádného nechytili.

                          NSaimon - Profil | Po 24.5.2010 17:30:00

                          pytlakslama >> co se tam chytlo většího nevím, já to dycky nedokázal otočit takže tam asi něco je

                            NSaimon - Profil | Po 24.5.2010 17:28:58

                            martinsvitava >> tebe teda fakt neznám, na koupaliště jezdím už pár let a kontrolu sem tam ještě nepotkal. A nevíš teda do kdy je to zavřený? abych tam zas nejel o víkendu zbytečně

                              Npytlakslama - Profil | Po 24.5.2010 17:13:50

                              Já jsem se tam byl včera poprvý kouknout a ta voda se mě líbila . Dovedl bych si představit že by tam nějaký větší ryby mohly být . Co se tam vůbec chytlo něco většího ?

                                NMarge11 - Profil | Po 24.5.2010 16:40:14

                                martinsvitava >> Ahoj, bavíte se pořád ještě o Letovicích? Já tam taky chodívám poměrně hodně, ale tebe neznám, natož dobře :-)

                                  Nmartinsvitava - Profil | Po 24.5.2010 15:31:25

                                  pytlakslama >> já tam chodím poměrně hodně na kontroly, kdo tam chytává, mě dobře zná....je potřeba zvýšit kontroly, ale českej člověk si vždycky nějak poradí, kufr auta nedaleko, batohy jsou velký.....takže ani úpné zavření nepomůže....já chodím chytat k výpusti, pokud prokrmíš kukuřicí a na žížalku jsem tam lapil nejednoho pěkného lína, cejna, ale i kapry....chce to vydržet

                                    Nmartinsvitava - Profil | Po 24.5.2010 15:28:48

                                    Kukyn >> nazdárek 300,-Kč na půl dne, tedy přesně 12h rybolovu s rybou a 200,-Kč za půl dne na chyť a pusť....super servis, na stánku pracovala taková mladá kočička, která mi na ráno udělala i kakao se dvěma chleby s máslem, prostě krásná záležitost, to chce vyzkoušet...

                                      Npytlakslama - Profil | Po 24.5.2010 15:23:31

                                      martinsvitava >> Tak sory no . Sem se kapku seknul . Ale neuškodilo by to tam trošku dýl zavřený . Co mě pokaždý vykládá Saimon tak tam pořád tahají jen samou drobotinu . Aspon by trošku povyrostli než je ti seniorští masaři poberou .

                                        NKukyn - Profil | Po 24.5.2010 13:26:14

                                        DAVISS >> Děkuji zdvořile.