Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:55:29

kluci,na CC dělám pokladníka a vybírám na Mělice.))

    Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:54:07

    Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:53:00 >> až dodojej,tak je vem sebou.))))))))))))))))))))

      Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:53:31

      cpr >> chtěl bych tomu věřit..)))))))

        Batour - Profil | Pá 18.2.2011 21:53:00

        Poušťák >> není seš štramák:-))))řikali to bábi v kravíně:-)))

          cpr - Profil | Pá 18.2.2011 21:52:56

          Poušťák >> )))))))až začne pořádně sezona tak se to proředí a játra odfrknou.

            VL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:52:20

            Poušťák >> )))))))))))))))))))))))))))))))))))))

              Batour - Profil | Pá 18.2.2011 21:52:16

              Igo. >> jo jáá juknu tam:-)))

                Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:51:53

                Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:50:57 >> co jsem poznal mi-kuška,tak je ze mě troska.)))))))))))))))))

                  VL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:51:53

                  Poušťák >> tak to je jiná!!! to je kulturní a společenská akce a tam je potřeba se společensky unavit :o))))) já myslel ryby tam nechlastám

                    Batour - Profil | Pá 18.2.2011 21:51:49

                    Poušťák >> :-)))))..woeeee:-)))

                      Igo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:51:44

                      V bazaru je Sky pod za 4.900 nesháněl ho někdo?

                        Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:51:06

                        dasty carp >> oni dva maj vývod bokem a cpou si to tam injekcí..)))

                          Batour - Profil | Pá 18.2.2011 21:50:57

                          Poušťák >> seš chlap ty sneseš hodně .-)))))

                            VL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:50:41

                            dasty carp >> woe ))))

                              Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:50:14

                              VL.K. >> a co KP?

                                dasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:49:45

                                VL.K. >> vl.k. - 18.2.2011 21:49:19 >> a pak do žíli vid))))))))))))))

                                  Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:49:36

                                  cpr >> budu se snažit,ale po té co jsem letos přes zimu všechno zapíjel,tak se musí sehnat nějakej dárce na játra.)))

                                    VL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:49:19

                                    Poušťák >> a to zase prrrrr kamaráde!!! u nás najdeš jen Jum a ten jen do gjogu, nic víc!!!!

                                      dasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:49:03

                                      sauron13 >> Bohužel hraje v Žatci)(((((Dojede možná tak ve tři ráno)))Ale to budou všichni dadat((((

                                        Igo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:48:31

                                        Poušťák >> Láďu jo toho jsem už bez chlastu párkrát viděl ovšem s Ferym dohromady ...nevím nevím :o)))