Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 21:48:06

dasty carp >> A bude tam ten Karaokeman? :)))

    NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:47:22

    Igo. >> to jo v tom jsou vícemistři světa,ale umíš si představit Ládu s Ferym bez chlastu?..)))))))))

      NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:46:21

      Igo. >> :-)))))

        Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 21:46:02

        Poušťák >> Venco to musíš zvládnout bude prd...l)))))))))

          NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:45:15

          VL.K. >> to nééé byla tam semnou jikernačka tak sem se šetřil a na delání ostudy tam byl Míkušek:-)))))

            NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:45:01

            Poušťák >> No kámo už jsem je párkrát viděl makat jak mourovatý. To by jsi nevěřil kolik a jak daleko unesou čorku .o)))))

              NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:43:37

              sauron13 >> když maj krátky prsty maj krátky i něco jiného :o))))

                NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:43:22

                VL.K. >> nejkratší vtip po tom,když cigán řekne že dřel.))))))))))))))))))))))

                  Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 21:43:14

                  VL.K. >> )))))))))))))))) tak tak ))))

                    Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:42:57

                    Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:41:59 >> Najednou hlavně že jsi mě stále olizoval uchylo))))))))))))))))))))))))))))))

                      NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:42:57

                      Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:41:59 >> to bylo jen málo vodky :o))

                        Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 21:42:39

                        VL.K. >> Jaký maj krátký prstíky,co? Ňunínkové dva mrňavý :)))))))))

                          NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:42:36

                          Jsem ani nebyl upozorněn na sprosté slovo :o)) hovno asi nevadí :o))

                            NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:42:19

                            Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:41:59 >> )))))))))

                              Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:42:12

                              VL.K. >> Hele nesérrr dědku)))))))))))

                                NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:42:04

                                Poušťák >> letos nepiju :o)))

                                  NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:41:59

                                  VL.K. >> to néééééé není to muj typ:-))))

                                    Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:41:35

                                    Poušťák >> Super ,,,)))))Doufám že dojedeš,,Aspon všichni z CC poznají legendu))))))))))))

                                      NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:41:29

                                      VL.K. >> jestli to ještě zvládneš.))))

                                        NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:41:27

                                        VL.K. >> Mě je v tomto případě osoba ukradená. Jde mě o zdůvodnění a to je hodně husté. Tímto způsobem nemusím dát povolenku v podstatě nikomu. Nevěřím, že se budeš chovat podle RŘ dostaneš hovno :o( .o)