Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 22:00:57

Poušťák >> voeee chceš aby nám něco ukradli třeba bundy:-)))

    Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 22:00:14

    Pavel Z >> nenecháš ho včem ?až se do něj zase všichni pustí nebo mu pomužeš s dorostenkou?

      NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 22:00:06

      Poušťák >> zajeď si ke Kalouskovi, sebral mi měsíčně 2600,-Kč tak at ti je dá,že to je můj příspěvek :o)))

        NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:59:42

        Poušťák >> já ti něco hodim do klobouku neboj:-)))

          NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:59:30

          Pavel Z >> přivez v kufru nějaký cikorky..))))))))))

            NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:59:28

            Pokud ty baby co tam byly loni povídaly tak je tam letos slet čarodejnic .o))))

              Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 21:59:23

              dasty carp >> Já ti garantuju,že ve tři dadat nebudu :))) A tipuju i mého Patlala,Zajocha a Vojtu :))) My to budeme zase zavírat,jako loni :)

                NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 21:59:18

                Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:58:38 >> to je jasný tam budu bez dozoru :-))))))))))

                  NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:58:42

                  Igo. >> tak zase nic.))

                    NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:58:38

                    Pavel Z >> seš kámoš:-)))

                      NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 21:58:15

                      Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:57:46 >> neboj já tě v tom nenechám samotnýho :-)))))))))

                        NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:58:05

                        cpr >> :-)))

                          NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:57:46

                          Pavel Z >> stačila ale v opojení se nebránim:-)))

                            NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:57:42

                            Poušťák >> jak jinak :o)))

                              NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:56:52

                              Igo. >> jsou tam krkouni?)))))))))

                                NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 21:56:38

                                Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:55:41 >> to ti minule nestačila jedna??? :-)))))))))))

                                  Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 21:56:28

                                  Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:55:41 >> já bejt tebou tak stím nezačínám )))))))))))))))

                                    NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:56:23

                                    Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:55:41 >> ))))))))))))))))))))))))))))))

                                      NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:56:05

                                      Poušťák >> to asi moc korunek nedostaneš :o))

                                        NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:55:41

                                        Poušťák >> vemu naložíme jim.-))))