Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:41:01

Pavel Z >> kluci jako buci nebo,že by bukvice :o)))

    Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 21:40:51

    Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:38:01 >> ale jseš, viděl jsem jak je tam péruješ ))))))))))

      NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:40:37

      dasty carp >> jasně

        Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:40:36

        Pavel Z >> Jo aspon někdo vid)))))))))

          NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 21:40:00

          dasty carp >> ale ty a Batourek jste se chovali jediní spořádaně :-)))

            NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:39:53

            cpr >> neboj u dveří foťáky všem ouředně zabavím!!! :o)))

              Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:39:38

              Poušťák >> Super říkal ti že se tam chrápe??))Lehátko a spacák sebou))

                NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:39:28

                Pavel Z >> kdyby tam bylo všeho jako bude fotáků to by bylo hej :o)) nezapoměň, že má být workshop :o))

                  NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:39:02

                  Igo. >> je to jejich věc je to pěkná masařka co jsem zaslech :o))

                    Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 21:38:58

                    Pavel Z >> Perverzáci zvrhlý ... toto a pouta doufám na CC neberete :))))))

                      Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 21:38:57

                      Pavel Z >> pájo co jsem viděl minulej ročník foťaky by se měli u dveří zabavovat))))

                        NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:38:52

                        dasty carp >> asi budu dělat Vlastovi střechu,ale už jsme se domlouvali z Martinem,že když budu doma,tak pojedeme spolu v sobotu odpoledne

                          Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:38:32

                          Pavel Z >> jo)))))))))))))))))))))))))))))))))

                            NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 21:38:06

                            dasty carp >> nebylo se čeho bát :-)))

                              NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:38:01

                              cpr >> woeee nejsem ředitel jako ty :-)))

                                NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:37:59

                                VL.K. >> Neberu to osobně jen formálně

                                  NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:36:56

                                  Igo. >> tomu bych nedal ani haj.zlpapír

                                    Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 21:36:50

                                    Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:34:50 >> woe zase brečíš )))))))))vždyt ti říkal že si na tu opravu máš rozměnit)))

                                      NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 21:36:48

                                      dasty carp >> neboj neberu ani foťák :-))))))))

                                        Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:36:24

                                        Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:35:40 >> To jsem viděl a trošku se bállllll)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​)