Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:36:08

Pavel Z >> Jo tyto erotické pomůcky nebrat)))))))))))

    NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:35:40

    dasty carp >> :-)))))) na co klíče pavel má motorovku:-))))

      NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 21:35:33

      dasty carp >> neboj klíče už mám na řetízku na krku :-)))

        Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 21:35:15

        sauron13 >> čoveče vypadá to tak.))))))))))))))

          Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:35:07

          Poušťák >> Nééé děkuji co Vaclave děláš toho 5-6března??

            NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:34:50

            cpr >> jasný od čt a dneska sem solil 10300kč zase sem brečel:-)))

              Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:34:24

              Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:33:40 >> Hlavně nebrat pouta)))))))Když ano tak i s klíčema)))))))))))

                NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:34:16

                To je docela silná káva:
                http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=636748

                  Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 21:34:09

                  dasty carp >> 100pro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! už se na vás těším prtičko.

                    NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:33:57

                    dasty carp >> zbylo mě doma rýsovací prkno z mládí,nemyslím manželku..))))

                      NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:33:40

                      dasty carp >> hele ten je drzej jako Moja asi vemu pouta a někam ho uklidíme a pošlem za nim Patlala:-)))

                        Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 21:33:25

                        cpr >> Ty seš mi povědomej z CC dle fotky :)

                          Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 21:33:12

                          sauron13 >> ))))))))))))))))))))))

                            Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:32:38

                            cpr >> Ještě nerýsuji,,ještě mám 5 týdnu objem(((((((((((((((Pak týden pauza a jde se rýsovat)))Na tebe se také těším dorazíš né???))

                              Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 21:32:30

                              Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:31:01 >> zdarec brácho už jezdíš?

                                NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 21:32:09

                                sauron13 >> ty jsi wůlll :-))))))))))))))))))))))

                                  NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:31:58

                                  Poušťák >> :-)))))

                                    Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 21:31:40

                                    dasty carp >> ahoj Dastíku zachlastáš to ti v tom rýsovaní tolik neuškodí)))))))

                                      NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:31:35

                                      sauron13 >> na to seš hošíčku drobet slabej:-))))

                                        NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:31:25

                                        Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:31:01 >> ahoj Martínku.