Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:31:01

Poušťák >> ahoj Vendo:-)))

    NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:30:40

    Pavel Z >> ahoj Pavliku.

      Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 21:30:36

      dasty carp >> Uděláte s Batourkem Live show dvou paklíčů z pevnosti Boyard :)))))))

        NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:30:34

        dasty carp >> :-))))))

          Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:30:31

          Igo. >> Jo jsem na tebe zvědav))))))))

            NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:30:21

            sauron13 >> ahoj sympatický mladíku.))

              NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 21:30:13

              Poušťák >> Ahoj Vendo

                NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:30:05

                cpr >> čus brácho :-)))

                  NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:29:57

                  dasty carp >> jj mě se jen zdá 8 flašek málo to bychom měli napravit :o)

                    Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:29:52

                    cpr >> Ahoj chlape))

                      Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 21:29:35

                      Poušťák >> Ahoj rado starších :)))))

                        NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:29:30

                        dasty carp >> nevím,třeba už nebudu žít..)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                          Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:29:26

                          Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:28:37 >> To jsem rád,,)))))))))ti vojedu mandle za ty pouta)))))))))))))))))

                            Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 21:29:23

                            Pavel Z >> Pavle ahoj zachlastá neboj nedá mu to .

                              Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:28:50

                              Poušťák >> Ahojky dědku))))))))Co děláš 5-6března????

                                NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:28:37

                                dasty carp >> loni sem ale jel domů kolem 2h páč sem musel ráno na turnaj s mladase a letos má mladas turnaj v sobotu dopoledne tak to stihnu a budu tam haját:-))))

                                  Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:28:20

                                  Igo. >> Jo byl jsem tam od 10rána a letos tam budu také,,ale nejím se,,loni jsem jedl až druhý den)

                                    Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 21:28:17

                                    Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:26:06 >> Ti dám užít,já si užiju s tebou ty jednoručko :))))))

                                      NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 21:27:48

                                      cpr >> Ahoj kamaráde :-)

                                        NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 21:27:38

                                        čau draci,nestačím číst,vy jedete že nestačím číst..