Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:27:25

sauron13 >> Budu ale né určitě jako loni,,s tím počítej lásko

    Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 21:27:16

    dasty carp >> Se šlehačkou na Patlalovo pusině :)))))))

      NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 21:27:02

      dasty carp >> ale tady budeš chlastat i ty a né že budeš cucat kolu jako u mě :-)))

        NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:26:46

        dasty carp >> to zase není tolik bylo nás tam jak psůch a jen v tobě jak říkáš zmizela 1 a půl tzn na ostatní jen 6,5 láhve to bych čekal víc .o)

          Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:26:44

          Baťour >> Batour - 18.2.2011 21:26:06 >> Ted je to na tobě loni jsi se tomu vyhnul ale letos tam budeš hajat,,tak se pochlapíš jako já)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

            Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 21:26:43

            dasty carp >> Jedu tam popít s přáteli ... ne jako nějakej carp talk u vody,tam nemůžem do mrtva,tady jo :))))) Takže i kdyby jsi ty frťany dával v klystýru,tak pít budeš pádre :)))

              Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 21:26:34

              Zdarec pánové)))))))))

                NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:26:31

                dasty carp >> no podle toho co jsem platil tak bych,ale řekl,že každej 8:o)))

                  Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:26:07

                  sauron13 >> Se šlehačkou))))))))))))))

                    NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:26:06

                    sauron13 >> škoda mohli sme si užít:-))))

                      Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:25:52

                      Pavel Z >> Myslím že tady to bude asi stejné Pavliku((()))

                        NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:25:25

                        sauron13 >> Tak bych to asi úplně neřekl ale dobrá :o))

                          Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 21:25:23

                          dasty carp >> A v těsnym závěsu zelená,ne? :)))))

                            NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 21:25:14

                            dasty carp >> tam si vynahradíme tu tvojí abstinenci na narozkách :-))))

                              Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:25:12

                              sauron13 >> To čekejj.............................................​...)

                                Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:24:58

                                Jinak mi včera říkal hostinskej že loni jsme dali 8 flašek Tulla))))))))))))

                                  Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 21:24:43

                                  dasty carp >> Máš co překonávat :)))))

                                    Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:24:27

                                    Igo. >> Šmejde))))

                                      Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 21:24:18

                                      Igo. >> Já tam sekal latinu a byl jsem tam ten nejslušnější :)

                                        Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:24:14

                                        VL.K. >> jo,,to vím,,kámo to se mi ještě nestalo,,mě nakoplo že dorazilo tolik lidí a prostě jsem měl radost a pil jsem a pil,,a vypil flašku a půl Tulla)))))))))))))