Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:12:02

VL.K. >> jak říkáš :o))))) ale to už Dastýk šermoval prutem .o))

    Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:11:35

    VL.K. >> jj,,tak to ju...snad budem od sebe kousek,,)))))))))))Příjdu vám to tam očuchat

      NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:11:15

      dasty carp >> pro některé zůčastněné to byly krasavice :o)))

        NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:10:58

        dasty carp >> Přesně od té doby co jsi už neviděl :o))))

          NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:10:39

          dasty carp >> wod samýho začátku do konce :o)))

            Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:09:01

            VL.K. >> Od kdy??

              Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:08:51

              VL.K. >> No ještě že jsem to neviděl))))Takovej hnus)

                NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:08:29

                dasty carp >> ano

                  NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:08:20

                  dasty carp >> mě stačilo jak někteří vloni slintali od určité večerní hodiny na ty dorostenky 50+ vedle v lokále:o))))

                    NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 21:08:15

                    dasty carp >> V pátek se na nás připrav :-))))

                      Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:07:52

                      VL.K. >> Ládiku ty budeš na stánku na FF??

                        Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:07:35

                        Pavel Z >> Od tebe mi to lásko nevadí)))Kdy dojedete??

                          NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 21:06:53

                          dasty carp >> chajsle ti udělám na FF ostudu :-))))

                            Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:06:51

                            VL.K. >> To se Ládiku nedělá,,to by jsi měl vědět----)

                              NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:06:15

                              dasty carp >> ty woe hlavně ať tam fakt netáhá žádnou ženskou!! jinak je průser na obzoru!!!!

                                Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:06:01

                                Pavel Z >> To ti nepomůže)))))))

                                  NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 21:05:39

                                  dasty carp >> jájájá jsem hooooodnejjjjjj :-)))))))))))))))

                                    NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 21:04:56

                                    Igo. >> já se začínám bát :-)))

                                      Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:04:55

                                      Igo. >> No spíše bát))))))))))))))))))))))))))))Já vám dám vy šmejdi))))))))))

                                        NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:04:36

                                        VL.K. >> vládi ven ho do rukou at začne mluvit:-)))