Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:18:44

VL.K. >> to je pořád jen málo vodky :o)))

    Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 21:18:36

    VL.K. >> Tam byly ženský????? :)))))))

      NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:18:17

      VL.K. >> :-)))))

        Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 21:18:12

        Igo. >> Nazdárek :)))) Je fakt,že do srazu chci mít co nejvíc ... to léčení je rok od roka delší,i já stárnu a hojim už rány déle :))))))

          NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:17:45

          Pavel Z >> některá fak né ani po hodně velkým množství vodky!!!!

            NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 21:16:49

            VL.K. >> když je dost vodky tak je každá krasavice :-)))))

              Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 21:16:35

              dasty carp >> Nemám nějak čas,nevím čím to je,asi to moc přehánim s pracovní čiností :)
              FF se nechytám,chci mít co nejdřív hotovou ložnici,odpolední šichty nám ty kokůtci udělali od 10ti-18ti,což je den v řiti :(,neudělám nic,takže to musím rvát přes vejkendy.
              Každopádně sraz si ujít nenechám,ty lidi co tam budou jentak nepotkám a zakalit s nima bude ctí :))))))))) ... vidim zase ty fotky :)))))))

                NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:16:07

                dasty carp >> To teď už vím, že nepiješ ale tenkrát nee :o))

                  NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:14:36

                  dasty carp >> otázkou je jestli ti dám čuchnout :o)))))))

                    NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:14:36

                    dasty carp >> Doma vím však jsme se domlouvali :o) ale když už nejsi ten REBEL tak nevím zda domluva platí :o)))

                      Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:14:07

                      Igo. >> Jo nepiju ale když začnu tak to dotáhnu)))))

                        NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:13:50

                        Pavel Z >> no někdy je to pravda, ale tam to fakt nešlo, ty holky byly fakt ošklivý,ale některým to fakt nevadilo :o)))

                          NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:13:43

                          dasty carp >> No vidíš a já myslel jak nepiješ :o))

                            NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:13:41

                            VL.K. >> :-))) a nebylo jich málo co slintali:-)))

                              Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:13:31

                              VL.K. >> No tomu věřím nebyl u toho Patlal??))))

                                Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:13:07

                                Igo. >> Mám doma jeden))

                                  NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:12:53

                                  Pavel Z >> No jo ale nemůžeš chlastat furt :o))

                                    Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:12:48

                                    Igo. >> Jo,,mi povídej letos jen střídmě abych byl nad věcí loni to byla vyjímka,,která byla po druhé v životě poprvé když jsem zapíjel svobodu a ted sraz loni CC))))))))Fůjjjjjjjjj

                                      NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:12:26

                                      dasty carp >> budete tam mít svetřík?

                                        NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 21:12:17

                                        VL.K. >> Není ošklivé ženy, jenom mi málo pijem :-)))))))))))))