Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:04:23

dasty carp >> tak ti nevím mám se začít ještě víc těšit nebo trošku bát .o))))

    Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:04:16

    No ještě to není jisté,,snad to klapne))

      NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 21:03:46

      dasty carp >> Tak nám to pošeptej mi to nikomu neřekneme :-))))

        NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:03:44

        dasty carp >> tak promluv ty mlčochu:-))

          Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 21:02:54

          VL.K. >> Jo,,já také,,ale já to vím jsem to schvaloval))

            NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 21:02:09

            dasty carp >> máš se stavit někdy na kefééé woe a měl jsi to dávno doma :o))) to jsem teda zvědavej na to překvápko

              NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 21:01:30

              Igo. >> ahoj.-)

                NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:01:28

                Pavel Z >> Zdarec :o)

                  NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 21:00:47

                  Igo. >> Ahoj :-)))

                    NIgo. - Profil | Pá 18.2.2011 21:00:12

                    Dobrý večer:o)))
                    Tomáš to musí stihnou do srázku CC tam nám zatančí a tak na měsíc ulehne .o))))

                      Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 20:59:22

                      sauron13 >> To čekej,,to zas né)))

                        NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:59:11

                        dasty carp >> já ani nemluvim už si nepomatuji kdy sem měl aspon den volna:-)))

                          Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 20:58:51

                          sauron13 >> fůůůůjjjjjjjjjjjjj,,už nikdy néééééééé)))))))))Boucháš??Asi není čas vid,,Pojedeš se podívat na For Fishing??

                            NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 20:58:24

                            Baťour >> Batour - 18.2.2011 20:57:29 >> to bych taky potreboval)))))

                              NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:58:21

                              sauron13 >> ty teda makáš hmmmmmmmmmmm:-)))

                                Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 20:58:04

                                dasty carp >> Strip??? :)))))

                                  Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 20:58:01

                                  Baťour >> Batour - 18.2.2011 20:56:20 >> Jsem hotovej unavenej vždy pátek je pro mě KO...

                                    NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:57:29

                                    Franc49 >> :-))) sem multifunkční:-)))

                                      Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 20:57:22

                                      dasty carp >> Prej chlupe línej,ráno vstávám a budu tahat vedle komplet elektriku,ať v tejdnu můžu nabouchat sádroše,vomítnout,voštukat a podlažit :)

                                        NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 20:57:18

                                        Baťour >> Batour - 18.2.2011 20:55:51 >> tomu věřím, na podzim to bylo super :-)))