Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 20:57:09

VL.K. >> No právě proto ti to toleruji,,jinak bych ti naložil)))Hoši na srazu má pro vás hostinckej překvápko,,včera jsme to řešilo do půl jedné)))

    NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 20:56:45

    Baťour >> Batour - 18.2.2011 20:54:57 >> to jsi dobrej ja uz litam jen do pekarny pro croissanty a obcas kdyz je neco s malim)))))))jinak konec)))))

      NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:56:20

      dasty carp >> si umej jem kousek a flákni to tam :-)))

        NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 20:56:15

        dasty carp >> nejsi sám :-))))))))))

          NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 20:56:01

          dasty carp >> huž nejsem nejmladší woe :o)))

            Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 20:55:53

            Pavel Z >> Já se snad voholim :)

              NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:55:51

              Pavel Z >> jo bude stěma hejlama prča:-)))

                Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 20:55:47

                sauron13 >> Helou chlupe línej)))))))))))))))

                  Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 20:55:23

                  Baťour >> Batour - 18.2.2011 20:54:08 >> Já né stále v kaslíku,,jelikož mám auto zasranné))))))))))))

                    NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:55:21

                    sauron13 >> zdar hošíčku:-))

                      NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 20:54:58

                      sauron13 >> Ahoj chlupáči :-)))

                        NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:54:57

                        Franc49 >> taky hulim 30 denně jde jen o zvik dá se to ulítat:-)))

                          NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 20:54:43

                          sauron13 >> Ahoj fesaku))))))

                            Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 20:54:15

                            Hezkej večer fešáci :)

                              NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:54:08

                              dasty carp >> hele zlato už sem nalepil martasovi taky kapříka na auto byl hotovej:-)))

                                NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 20:53:56

                                Baťour >> Batour - 18.2.2011 20:53:05 >> ja uz ne ja bych vyplivnul plice hulim jak tovarni komin))))))))

                                  NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 20:53:36

                                  Baťour >> Batour - 18.2.2011 20:51:51 >> ten pus ti moooooc závidím, hned bych frčel taky :-(((

                                    NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:53:05

                                    Franc49 >> nestraš já hraju fotbal furt sice už jen okres ale hraju a zvládam to:-)))

                                      NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 20:52:59

                                      dasty carp >> labouche to je dobry)))))

                                        NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:51:51

                                        Pavel Z >> pauzu si dám až na pusu a ve francii přiští sobotu jedu zase na turnaj do varu tak nemůžu ani na FF:-)))