Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 20:51:51

Franc49 >> Ahojj,,Frantíku,,trebjá labůžžžžžž)))))))))))))

    Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 20:51:33

    Baťour >> Batour - 18.2.2011 20:50:33 >> Nazdrar prcínku))))))

      Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 20:51:15

      VL.K. >> No právě,,Znáš se))))))))))))

        NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 20:50:45

        dasty carp >> Ahoj dasty))))

          NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:50:33

          dasty carp >> čus brouku:-)))

            NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 20:50:09

            Baťour >> Batour - 18.2.2011 20:43:28 >> jj tak jako mi kdyz jsme byli maly tak jsme hrali fotbal a ted rybarina behat zatim kulatym nesmyslem me prestalo bavit a v televizy to je jak kdyz hrajou princezny a to je votres nevim kam to speje))))))

              NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 20:48:17

              dasty carp >> jasně s tebou resp, s tou knížkou počítm,protože o tobě vícm,že tam budeš určitě a to DVD ti taky vezmu, pokud na to nezapomenu :o)))

                Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 20:47:54

                Pavel Z >> Helouu))))

                  NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 20:47:06

                  dasty carp >> Ahoj čahoune :-)))))))))

                    Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 20:46:57

                    VL.K. >> Ty wokurko šedivá,,dovez mi také tu mojí knihu Janitzkyho a slíbyl jsi mi DVD???))))))))))

                      Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 20:46:15

                      Helou wokurky

                        NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 20:45:28

                        Baťour >> Batour - 18.2.2011 20:43:28 >> Jsi pořád v jednom kole, dej si pauzu :-)))

                          NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:43:28

                          Franc49 >> jako každej mladas má pořát turnaje a musim na chalupě ořezat lísky už zasahujou do el vedení cca 20ks:-)))

                            NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 20:41:12

                            Baťour >> Batour - 18.2.2011 20:39:53 >> jj jasny videl jsem co budes vsechno delat takze vikend trochu pracovni co???

                              NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:39:53

                              Franc49 >> jasny ale budu tady až v neděli večer:-))

                                NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 20:39:48

                                VL.K. >> ja vim ze jsi mirumilovny clovek ale zas mam vyhodu kdybys na me vrcel tak je to daleko takze bych to nejak skousnul ale mel bych spatne sny))))))))

                                  NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:39:27

                                  VL.K. >> to je jasný že pojedu zapařit a pokecat s dobrejma rybářema:-)))

                                    NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 20:38:56

                                    VL.K. >> Neboj přijede :-))))))))))))))

                                      NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 20:38:24

                                      Franc49 >> nemáš taky čeho se bát, já jen občas pouštím hrůzu,ale v jádru jsem mírumilovný člověk

                                        NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 20:38:23

                                        Baťour >> Batour - 18.2.2011 20:36:22 >> máš to nabitý, já snad budu lenošit doma celej víkend :-))))))))))