Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 20:37:42

Baťour >> Batour - 18.2.2011 20:32:58 >> čus wobře :o))) přijedeš na sraz CC musím ti vrátit tu knížku

    NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 20:37:31

    Baťour >> Batour - 18.2.2011 20:36:22 >> ja jdu zitra kamajade tak vam poslu nejaky fotky je mi vas docela lito citim s vami))))))))

      NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:36:55

      Franc49 >> Brrrr ten jel tutově do běsna:-))))

        NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:36:22

        Pavel Z >> :-))) sen dneska zničenej včera sem dělal do noci srnčí guláš dneska až do 19h blazinec je u mě mladas zítra turnaj po turnaji na chatu řezat stromx a v neděli domů ach joooo už at je teplo na ryby:-)))

          NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 20:34:35

          Baťour >> Batour - 18.2.2011 20:34:07 >> treba se jeste objevi))))

            NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:34:07

            Franc49 >> no to jooooo :-)))))))))))

              NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 20:33:41

              Baťour >> Batour - 18.2.2011 20:32:37 >> To jo, ale všeho moc škodí :-)))

                NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 20:33:37

                Baťour >> Batour - 18.2.2011 20:31:58 >> To neni nic spatnyho kdyz mi jsme ty holky tak se o nas zajima nejakej vazoun no to jen tak jsem svihnul))))))))

                  NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:32:58

                  VL.K. >> čusík vládíku:-))

                    NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:32:37

                    Pavel Z >> čus draku tady je klídek bez toho splašeního hejla:-)))

                      NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:31:58

                      Franc49 >> proč vazoune nechápu:-))

                        NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 20:26:45

                        VL.K. >> no to mas pravdu ale tebe se nebojim)))))

                          NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 20:26:10

                          Franc49 >> jjj bude nás víc nebudem se bát VLKa nic :o))))

                            NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 20:25:23

                            Baťour >> Batour - 18.2.2011 20:24:29 >> Ahoj Golijáši :-)))))))))))))

                              NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 20:25:13

                              Baťour >> Batour - 18.2.2011 20:24:29 >> nazdar vazoune)))))

                                NBatour - Profil | Pá 18.2.2011 20:24:29

                                Ahojky holky:-))

                                  NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 20:23:12

                                  Franc49 >> :-))))))))

                                    NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 20:21:44

                                    Pavel Z >> To vis koukam vsude jak pajos ale nemelu snad tolik ptakoviny teda si myslim)))))))

                                      NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 20:20:48

                                      VL.K. >> Ahoj tak konecne je nas vic))))))

                                        NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 20:20:45

                                        VL.K. >> Ahoj :-)))