Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 20:20:20

Franc49 >> Jo koukal jsem jak jsi všestranej :-))))

    VL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 20:19:40

    kuk hejlové

      Franc49 - Profil | Pá 18.2.2011 20:18:49

      Pavel Z >> jj cekam az odpovis jinak jsem pripojen porad procitam ostatni diskuze)))))))

        Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 20:16:25

        Tak jsem po večeři a tady je pořád ticho :-((((

          Franc49 - Profil | Pá 18.2.2011 19:41:43

          Pavel Z >> Tak to je dobre ja az zitra vecer tak snad ti budu moci poslat nejake fotecky)))))

            Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 19:40:35

            Franc49 >> Já jsem v pracovním procesu tak tu budu celej víkend

              Franc49 - Profil | Pá 18.2.2011 19:29:16

              Pavel Z >> no jo to bude asi tim ja musim pockat jeste 14dni a pak objednavka novych klacku uz se na ne tesim snad mi pujdou k telu))))))

                Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 19:28:03

                Franc49 >> Je pátek, tak asi někde všichni chlastaj :-)))

                  Franc49 - Profil | Pá 18.2.2011 19:26:44

                  Pavel Z >> je tady zije aspon jeden hejl celou dobu nic kde jsou vsichni)))))

                    Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 19:26:01

                    románek >> to je jasný přeci ten hezčí :-))))))

                      románek - Profil | Pá 18.2.2011 18:40:17

                      Pavel Z >> a kerej pak ty seš jste si dost podobný :-)))

                        Franc49 - Profil | Pá 18.2.2011 18:32:09

                        bobrman >> nazdarek jak je)))

                          Franc49 - Profil | Pá 18.2.2011 18:31:50

                          Pavel Z >> doopravdy zadny jen aby)))))))))

                            Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 18:19:50

                            bobrman >> To víš jsem fešák od přírody :-)))

                              Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 18:19:25

                              Franc49 >> jenom aby :-)))

                                Franc49 - Profil | Pá 18.2.2011 17:30:03

                                Wolis >> no taky doufam ze nejaka jizda prijde)))))

                                  Franc49 - Profil | Pá 18.2.2011 17:29:12

                                  Pavel Z >> ne ne jen jsem ti chtel udelat radost jak na tebe myslim))))nechci te provokovat a rad se tesim az prijedes)))))

                                    Wolis - Profil | Pá 18.2.2011 16:43:57

                                    Pavel Z >> jasan cabas :)

                                      Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 16:42:22

                                      Wolis >> Sory jsem nevychrápanej a už na to pořádně nevidím. Jdu se nabaštit dát si šlofíčka a večer jsem tady :-)))

                                        Wolis - Profil | Pá 18.2.2011 16:35:46

                                        Pavel Z >> psal jsem co kujes, ne kupujes :)))))))) stavase.