Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 16:34:42

Wolis >> nic nekupuju týká se to práce.

    NWolis - Profil | Pá 18.2.2011 16:32:20

    Pavel Z >> jakej job, co kujes.

      NWolis - Profil | Pá 18.2.2011 16:31:39

      Mathas1 >> langose GUT .

        NMathas1 - Profil | Pá 18.2.2011 16:21:57

        Pavel Z >> no tak to je fajn . Právě se mi dělají langoše uuuuuaaaa :D

          NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 16:20:17

          Mathas1 >> pomalu, ale jistě :-)

            NMathas1 - Profil | Pá 18.2.2011 16:19:52

            Pavel Z >> a jak se ti vyvijí job?

              NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 16:16:19

              Mathas1 >> no proto :-))

                NMathas1 - Profil | Pá 18.2.2011 16:15:54

                Pavel Z >> n= to vůbec ne :D

                  NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 16:14:21

                  Mathas1 >> máš snad něco proti študente :-))))

                    NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 16:13:48

                    Wolis >> kvůli zaměstnání :-)))

                      NMathas1 - Profil | Pá 18.2.2011 16:11:51

                      Wolis >> ale pacifista Pavel dělá bezpečáka :D

                        NWolis - Profil | Pá 18.2.2011 16:10:43

                        Pavel Z >> kvuli jakejm poplachum??,

                          NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 16:10:08

                          Franc49 >> jsi ošklivá náplava ktrerá žere žáby a provokuje kamarády:-)))

                            NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 16:08:11

                            Wolis >> je tu kousek Ohře, ale musím bejt v dojezdovém čase v Chomutově kvůli poplachům tak je to pasé a musím počkat až rozmrznou stojáky :-)))

                              NWolis - Profil | Pá 18.2.2011 16:07:12

                              Franc49 >> tak snad to prijde

                                NWolis - Profil | Pá 18.2.2011 16:06:44

                                Pavel Z >> tak to je chut, neni tam nejaka reka chomutovka nebo tak neco???

                                  NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 16:01:42

                                  Wolis >> rád bych někam vyrazil, ale není kam tady je to všechno ještě zamrzlí.

                                    NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 15:56:33

                                    Wolis >> jako minule mam tuna max a imperial tak uz musim neco dostat mel jsem asi 5jizd ale od tloustu a kapr zatim nic pritom jsem je obcas videl projet ale zadnej so toho nevsimnul)))))

                                      NWolis - Profil | Pá 18.2.2011 15:55:21

                                      Pavel Z >> co ty nemas v planu nekam vyrazit??,

                                        NWolis - Profil | Pá 18.2.2011 15:54:51

                                        Franc49 >> Jo uz je to husty,,, co budes skouset za koule