Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Franc49 - Profil | Pá 18.2.2011 15:53:04

Wolis >> to vis jen je prubni ja uz nemuzu taky porad sedet doma to je otres))))))))

    Franc49 - Profil | Pá 18.2.2011 15:52:25

    Pavel Z >> to si to uzij a ja dsi zitra aspon na tebe vzpomenu jak jako sedis vedle me jo))))))

      Wolis - Profil | Pá 18.2.2011 15:51:06

      Pavel Z >> cabas :))))

        Wolis - Profil | Pá 18.2.2011 15:50:30

        Franc49 >> uz musim taky pristi tejden to prudnu aspon na noc :)))))))

          Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 15:50:11

          Wolis >> Ahoj

            Wolis - Profil | Pá 18.2.2011 15:49:41

            Zdravycko panove

              Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 15:48:17

              Franc49 >> Tady je hnusně, mlha , zima, už mě nic nebaví :-(

                Franc49 - Profil | Pá 18.2.2011 15:44:48

                Pavel Z >> ahoj jak je u nas je krasne a zitra valim musim uz dostat nejakyho supika jednou to prijit musi)))))

                  Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 15:40:19

                  Nazdar hejlové a kamarádi :-))))))

                    Franc49 - Profil | Pá 18.2.2011 15:19:38

                    Nazdar hejhulove jak se mate))

                      mi-ku - Profil | Pá 18.2.2011 14:57:55

                      Poušťák >> jen jemně...)))))))))....tentokrát to bude s hezkejma holkama a ne s vypoelichanejma papouchama...))))))

                        Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 14:52:39

                        mi-ku >> takže našrot..)))))))))))))))))))))))))))))))

                          mi-ku - Profil | Pá 18.2.2011 14:50:58

                          Poušťák >> jo jo...ted jdu k holiči a pak na menší pařbičku..)))

                            Poušťák - Profil | Pá 18.2.2011 14:49:08

                            mi-ku - >> kuk..vyspinkáno?..))

                              Franc49 - Profil | Pá 18.2.2011 12:15:21

                              Mirek.V. >> to je zadar ty brdo me zatim delal decathlon vse zdarma maji jinej soucit se zakaznikem to nejsou cechy))))))

                                Michal1 - Profil | Pá 18.2.2011 10:46:52

                                Mirek.V. >> protože nechodíš k vodě a nechytáš ryby prut se ti ohne jen při náhozu,nebo když chytneš vázku proto a to ještě neprší tzn,že se ti tam nedostane voda pod lak :D :D

                                  Mirek.V. - Profil | Pá 18.2.2011 10:39:17

                                  Michal1 >> Jo a lak presto nebela:-))

                                    Michal1 - Profil | Pá 18.2.2011 10:30:31

                                    Mirek.V. >> Tomu bych i věřil :D :D :D

                                      Mirek.V. - Profil | Pá 18.2.2011 9:57:06

                                      Michal1 >> Ne vtaku balim to do starejch puncochacu a pretiram akrylem:-))))

                                        Michal1 - Profil | Pá 18.2.2011 9:50:18

                                        Mirek.V. >> To ti to namotá stará,ne? :D