Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NMirek.V. - Profil | Pá 18.2.2011 9:46:55

Franc49 >> Me tu vychazi jedno fudji ocko na 5 ecek i s praci:-))

    NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 9:40:37

    Mirek.V. >> ja menil takhle jednou koncove tez po hrubem zachazeni a to bylo loni tak jsem sel do decathlonu a oprava zdarma))))))

      NMirek.V. - Profil | Pá 18.2.2011 9:39:00

      Franc49 >> Jednou jsem menil komplet ocka protoze jsem chytil na Labi lodni sroub a pak obcas po jednom kdyz vypadl po hrubem zachazeni keramicky krouzek:-))

        NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 9:36:23

        Pavel Z >> A aha ja taky moc nespal mala je strasna jak je nemocna tak malo spi a ja taky)))))))

          NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 9:22:04

          Franc49 >> Nějaký pracovní záležitosti.

            NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 9:21:20

            Mirek.V. >> Trotle říšskej nepruď mě takhle po ránu!!! :-(((

              NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 9:20:49

              Pavel Z >> Copak jsi delal???

                NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 9:20:02

                Franc49 >> Ahoj jsem trochu mimo po probdělí noci.

                  NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 9:19:50

                  Mirek.V. >> ja taky ne a ocka jsem zatim jeste nemenil zatim neni potreba myslim u tech starejch myslim ze sezonu jeste vydrzej ale budu mit ty novy takze ty stary jen na reky no uvidim)))))))))

                    NMirek.V. - Profil | Pá 18.2.2011 9:19:42

                    Pavel Z >> Guten Morgen herr chemiker:-))

                      NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 9:17:49

                      Pavel Z >> Ahoj Pavle tak jak je))))))))))

                        NMirek.V. - Profil | Pá 18.2.2011 9:17:46

                        Franc49 >> Jediny co na cely veci nechapu je repas prutu, mimo vymeny ocek na ne nepotrebuju sahat:-))

                          NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 9:16:46

                          Dobrý ráno hejlové a kamarádi :-)))

                            NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 9:15:14

                            Mirek.V. >> dělal jsem něco na PC a ted jdu odvézt něco tvému podřízenému Malérovi,tak za 1hod.tady.Pápá..))

                              Nmalér - Profil | Pá 18.2.2011 9:15:04

                              Mirek.V. >> jj klofl mě, jdem spolu

                                NMirek.V. - Profil | Pá 18.2.2011 9:13:14

                                Poušťák >> Uz jsem te zdravil v pul sesty rano ty hejle. Neklofal jsi vcera neco ze jdes dnes hakovat :-))))

                                  NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 9:11:47

                                  Poušťák >> jj to mas pravdu co to je 1200kc za repas ale zase vim ze kdyz je dam do decathlonu oni je poslou do shima a mam to za babku)))))))))

                                    NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 9:10:20

                                    Mirek.V. >> kdyžtak je pošle panu Ledovému na repas...))))))))Ahoj

                                      NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 9:09:57

                                      dasty carp >> hele ja nenahodim se trema librama na me to je moooooc meky neumim to asi by slo vo zvyk ale to bych zase cvicil rok a to se mi nechce ja se bojim vzit za 3lbs)))))))

                                        NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 9:08:31

                                        Mirek.V. >> na mam ve sklepe susenky a tam bych je podle jednoho vazace dat nemel a oni to prekousnou ja na to nekoukam uvidime oni tam lezej ty druhy a taky jim to nevadi))))))