Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NMirek.V. - Profil | Pá 18.2.2011 9:07:06

Franc49 >> Hlavne se s nima nechod hned chlubit do pekarny at ti nezbela lak:-)))))

    Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 9:07:04

    Franc49 >> jj,,ale osobně si myslím že to bude tvrdé.........

      NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 9:05:58

      dasty carp >> ja beru prave s poloparabolickou akci a tan min tvrdej co ma carbon XT100 tak uvidim pisou ze se snim da hazet daleko a akci ma taky skvelou kamos ho mel ja osobne jsem ho drzel v ruce a nejsou zas tak tvrdy ale rybu jsem snim netahal jen hazel a ok tak uvidim ja potrebuju tady polorahno minimalne rahno mam a uz nechci)))))

        Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 9:03:53

        malér >> To víš žádné béčko)))))Už to je gut už mi na něj šahala tak po třetí to klapne))))))))))

          Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 9:03:07

          Franc49 >> Ty budou asi dostvrdé??))Si myslím

            NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 9:02:36

            Poušťák >> hochu vendo tak jssem nasjanej ani neni prace myslel jsem ze se to rozjede a porad prdlajs no a cekam asi se na to vyprdnu a pujdu na podporu vono mi to stacit bude a potom az bude lepsi kseft tak do nej vlitnu)))))

              NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 9:00:41

              Franc49 >> mě připadá,že v tý Francii už nedělaj ani přivandrovalci..)))

                NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 8:59:19

                Poušťák >> Ahoj Veterane))))))))

                  NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 8:58:41

                  ahoj klucí..

                    NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 8:56:34

                    malér >> plan je dobrej ale jestli projde???

                      NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 8:55:57

                      dasty carp >> klacky tribaly))) 13" 3,5lbs tak uvidim))))

                        Nmalér - Profil | Pá 18.2.2011 8:55:20

                        dasty carp >> máš to dobře promyšlené

                          Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 8:54:30

                          Franc49 >> Jaké Shíma???Navijáky-klacky????

                            Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 8:54:00

                            malér >> Jo,,v půl jedné ráno,,hráli jsme tam pinčes))A vzhůru jsem od půl sedmé,,děti vypravil,jednoho do školy druhého jsem odvedl do školky jsem po snídani kávě a ted jsem budil ženu,,máchal jsem jí ocáskem před obličejem a vypadáto že ještě si dám místo aerobního cvičení po ráno pořádnou jízdu,,hahahah ale musím jí dát čas na probrání,,)))ale nesmí to být moc dlouho to se jí nebudu ptát a hned jí rozjedu ženské v polospánku souhlasí se vším)))))))))))))))

                              NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 8:52:54

                              dasty carp >> vim normalni ja taky shanim info kde se da a az objednam ty shima tak vam poslu fotecky ju)))))

                                Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 8:50:55

                                Franc49 >> V poho kámo o nic nejde jen aby měl člověk přehled a více informací))))))

                                  Nmalér - Profil | Pá 18.2.2011 8:50:22

                                  dasty carp >> pan kaprař už došel z hospody

                                    NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 8:46:32

                                    dasty carp >> Ahoj dassty kvuli prutum jsem jeste nevolal zskusim pristi tyden tenhle tyden byl tezkej)))))

                                      Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 8:46:04

                                      Mirek.V. >> Hele ty Hejle přerostlej)))neser bo ti vytrhnu chlup na koleni)))))))))))))))))))

                                        NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 8:45:03

                                        Mirek.V. >> Ahoj zdravim do rise tak co odpocivas nebo jezdis))))))