Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NMirek.V. - Profil | Pá 18.2.2011 8:43:07

Nazdar Frantiku a pidizviku:-))

    NFranc49 - Profil | Pá 18.2.2011 8:41:48

    dobre rano vokurky jak se mate))))))

      Ndasty carp - Profil | Pá 18.2.2011 8:40:29

      Dobré ránko knedlíci a wokurky)))))))))))

        NMirek.V. - Profil | Pá 18.2.2011 7:04:09

        Poušťák >> Hus:-)) dobre jitro Vaclave

          NMirek.V. - Profil | Pá 18.2.2011 0:20:38

          Poušťák >> Main furer se pise mein fuehrer ty muj opelichanej germanisto:-)))

            NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 0:13:06

            Mirek.V. >> rozkaz main furer.

              NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 0:11:41

              bobrman >> kecá Pavliku,jen mu skáče za gumu,protože chce,aby aspon někdo chytal za říšskýho brouka..)))))

                NMirek.V. - Profil | Pá 18.2.2011 0:10:20

                Poušťák >> Tahni uz chrnet ty hejhulo:-))))

                  NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 0:10:13

                  Pavel Z >> ten mu vyskočí i tak..))))))))

                    NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 0:09:34

                    Kluci dobrou,ale musel jsem mi-kuškovi poradit.))

                      NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 0:09:31

                      Poušťák >> Neblázni by mu zase vyskočil vřed :-)))))

                        NMirek.V. - Profil | Pá 18.2.2011 0:08:56

                        bobrman >> Jedinej se choval slusne a mravne:-))

                          NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 0:08:42

                          mi-ku >> tak si čuchni k tomu šrotu z rajchu..))))))))))))))))

                            Nmi-ku - Profil | Pá 18.2.2011 0:07:37

                            Poušťák >> kurnik nemůžu usnout...a to mám bejt okolo 3.30 Louny, pak Postoloprty, okolo 6 Jirkov chomutov...okolo 7-8 kadan a kláštěrec ...(((

                              NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 0:07:33

                              Poušťák >> Dobrou noc Vendo

                                NPoušťák - Profil | Pá 18.2.2011 0:06:25

                                Pavel Z >> jdu taky chrnět,tak dobrou jadrníci.

                                  Nmi-ku - Profil | Pá 18.2.2011 0:05:52

                                  Mirek.V. >> šílená představa...Mirek und Mirek...)))))))))))))

                                    NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 0:05:36

                                    Mathas1 >> Dobrou noc drobku :-)))

                                      NMathas1 - Profil | Pá 18.2.2011 0:04:57

                                      jdu spát. Mějte se kráásně

                                        NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 23:58:25

                                        Mirek.V. >>jak Vítek a Sidovský.... a do tejdne byste bydleli v bivaku u jezera,páč by vás domácí vyrazil..)))