Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 23:55:27

mi-ku >> Schatzi skoda ze jsi zenatej vzal bych si te ke me abych te uchranil pred tema neznabohama jen by jsme jim posilali fotky 25kg+ :-)))

    NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 23:48:45

    mi-ku >> To nevadí zítra odpoledne bude času dost :-))))))

      NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 23:48:07

      mi-ku >> tak jsme natom my dva vlastně stejně..)))))))))))))))))))))))))))))))

        Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 23:47:21

        Pavel Z >> nevydržím, páč za 2 a půl hodny vstávám..))))

          NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 23:46:46

          Pavel Z >> zeleninovej,tamten ,,NÁŠ" neumí a to se ví...))

            Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 23:46:02

            Poušťák >> jo salát ma dobrej....to jo..i to masíčko bylo hej....)))..koule dělat nemusí..))) bydlení má užasné a v tom chlast ho musíš umluvit...byl zodpovědný a ěděl že druhý den musí řídit.......to se o tobě říct nedá...salát neumíš, koule máš scvrklé, bydlíš v kolonce a zodpovědnost?..tu jsi ještě nepotkal....CHÁPEŠ!!!!!!!!!!!§§..........))))))))))​)

              NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 23:45:47

              mi-ku >> běž už chrápat ať nerozsypeš housky u Benediktu..)))))))))

                NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 23:45:38

                mi-ku >> Vydrž ještě 15minut a potom ti klidně odpovím :-)))

                  NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 23:45:07

                  Poušťák >> Souhlasím s tebou jenom u toho salátu bych trochu váhal :-)))

                    NMathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 23:43:32

                    Mirek.V. >> snad nenarážíš na svýho moby DICKA? :D věř byl bych všemu, ale na potentního opilýho skopčáka vážně ne :D

                      Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 23:42:56

                      Pavel Z >> nesr měchu...)))

                        NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 23:42:08

                        Mathas1 >> kdyby jen jatra:-))))

                          NPoušťák - Profil | Čt 17.2.2011 23:41:44

                          Pavel Z >> chlastat neumí,dělá dobrej salát,má krásný bydlení a koule taky neumí..)))))

                            NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 23:40:41

                            Pavel Z >> Ja jsem stale v plny forme:-))

                              NMathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 23:40:01

                              Mirek.V. >> no s tim souhlasim. Já hold radši spokojený břicho než tvrdý játra :D

                                NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 23:39:01

                                Mirek.V. >> tebe jsem ještě neviděl tak nemůžu soudit, ale Míra je i s tím chlastem už za zenitem :-)))))))

                                  NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 23:37:10

                                  Pavel Z >> Vy dva jste schopny vyzrat hospodu do posledniho drobku:-)) mi s Mikouskem ji vychlastame:-))))

                                    NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 23:33:33

                                    Mathas1 >> děláš mi s tvejma názorama radost asi si tě oblíbím :-)))))

                                      Nmalér - Profil | Čt 17.2.2011 23:33:03

                                      Mathas1 >> no s transportérama máš svatou pravdu, ale koule je jiná liga

                                        NMathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 23:32:27

                                        Pavel Z >> dočkej času jako husa klasu. Na každou svini se už vaří voda. Jen co lidi prohlídnou budou vyset za kolaboraci :D anebo je aspon budeme třískat prutama po hřbetech :D