Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Mathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 23:31:18

malér >> poslední říšská kvalita byl transportér T4. Pak přišli Turci a udělali ste poruchovou T5 :D jen ať je houšť přičmoudlíků z blízkýho východu co tu vaší říši heky rozkládaj zevnitř :D

    Pavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 23:30:31

    Mathas1 >> škoda, že se toho nedržej všichni. Byl by tady klid :-))))))))))

      Mathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 23:29:28

      Pavel Z >> kamajádi ze sudet musej proti těm bratwurst žroutum držet pospolu :D

        malér - Profil | Čt 17.2.2011 23:28:50

        Mirek.V. >> Ten Honzik je ještě mladý kluk, tak mu odpustím, pač není ještě schopen rozpoznat, tu říšskou kvalitu.

          Pavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 23:27:34

          Mathas1 >> Stoupáš v mejch očích jen tak dál :-)))))))))))

            Mathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 23:25:53

            Mirek.V. >> než chytat na fuckedfull tak to si radši dám na vlas pod háček svoje obří varle a troufám si tvrdit, že i to by fuckedfull alias deutchland šajze přechytalo :D :D

              Mirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 23:23:47

              Mathas1 >> Po tom co jsem si precetl o tvych ulovcich budes chlapcum vdecny kdyz jednu risskou perlu u vody zapomenou aby jsi si mohl vylepsit osobni rekord a konecne pokorit dvoukilovou hranici:-))))

                Pavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 23:19:13

                Mathas1 >> Přesně tak :-))))))))))))))))))))

                  Mathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 23:17:57

                  Pavel Z >> pěkně přes držku, vykopat je všechny za kopečky a máme na pár let, než se zmátoří, pokoj

                    Pavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 23:17:09

                    Mathas1 >> ale dopadnou jako vždycky :-)))))))))

                      Mathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 23:15:53

                      Pavel Z >> stjenak tu roztahovačnost maj furt v krvi co?

                        Pavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 23:15:03

                        Mathas1 >> plně s tebou souhlasím couvání ti moc nejde, a břitvy nabruš na skopčáky radši dvě jen pro jistotu :-)))))))))))))

                          Mathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 23:13:11

                          Pavel Z >> neboj :D mám to v ruce :D né jak couvání :D

                            Mathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 23:12:40

                            Mirek.V. >> sranda? přejde!!! Mám doma pěknou sbírku břitviček a nějakou asi nabrousim na říšský hejly co se budou snažit zamořit naše český vody nějakýma fuckedfull koulema :D

                              Pavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 23:11:37

                              Mathas1 >> Hlavně ať si s ní neublížíš :-))))))))

                                Mirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 23:10:16

                                Mathas1 >> kup si nuzky:-))))

                                  Mathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 23:09:15

                                  uáá ted sem 2h brousil břitvu :D bnevim z jakýho matroše je, ale za boha nemůh dosáhnout řezání vlasu :D

                                    Pavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 23:02:30

                                    mi-ku >> dneska jsem měl dobrej den a zařekl jsem se že na tebe budu hodnej, tak tvoje drzosti ještě pominu, ale za hodinku už bude zítra :-)))))))))))))))

                                      mi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 22:56:51

                                      Pavel Z >> na to nemáš měchu....pošlu na tebe batoura...ten tě podběhne a až bude pod tebou tak si povyskočí a jsi KO....))))))))))

                                        Pavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 22:53:31

                                        mi-ku >> jasně dostaneš taky gumoléčbu :-)))))))))))))