Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 22:52:11

mi-ku >> tohodle úkolu chlastat za něj se taky rád ujmeš viď ??? :-))))))

    Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 22:51:43

    Pavel Z >> na tebe budu tak hodnej jako ty ke mně...takže asi víš jak to dopadne....)))))))))))

      Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 22:51:06

      pata >> )))))

        Npata - Profil | Čt 17.2.2011 22:50:38

        mi-ku >> spolehlivej to je,a že nepije tak já piju i za něj,

          NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 22:48:54

          mi-ku >> Když budeš hodnej tak tě někdy vezmu sebou :-))))

            Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 22:48:37

            pata >> tomu věřím....je to kluk spolehlivá....kdyby s náma nejel do reichu, tak by nebyl nikdo, kdo by nás odvezl domů...)))

              Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 22:47:38

              Pavel Z >> umím si to představit...))))

                Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 22:47:18

                malér >> )))))))))))))))

                  Npata - Profil | Čt 17.2.2011 22:44:52

                  mi-ku >> ale kamarád je to dobrej,a parták také

                    Nmalér - Profil | Čt 17.2.2011 22:43:38

                    mi-ku >> máš štěstí že děláš tak dobré housky, jinak by si to stebou můj miláček vyřídil

                      NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 22:43:37

                      mi-ku >> Domluvil jsem mu gumoléčbou :-))))))

                        Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 22:42:25

                        Pavel Z >> byla gumoléčba, nebo jsi to řešil domluvou?..)))))))))))

                          Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 22:41:48

                          pata >> je to matěj....nechlastá, nehulí, kafe nepije, ženskou nevyprstuje....ještě že kapry chytat umí...)))))

                            NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 22:40:47

                            Ahoj hejlové a kamarádi jsem zpátky :-)))

                              Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 22:40:36

                              Igo. >> je to dobrej kýbl.....lepší než igelitka z Tesca..))))

                                NIgo. - Profil | Čt 17.2.2011 22:38:57

                                malér >> Stačilo dát jiné držadlo...věřím, že je top nej a já nevím co všechno ale...:o))

                                  Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 22:38:53

                                  Mirek.V. >> ti dám nechtíc...)))))

                                    NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 22:34:05

                                    mi-ku >> Schatzi posilal jsi mi nejakou sz ja ji asi nechtic smazl:-))

                                      Nmalér - Profil | Čt 17.2.2011 22:26:59

                                      Igo. >> ne ten super odolný kbelík je top

                                        Npata - Profil | Čt 17.2.2011 22:26:44

                                        malér >> brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr už ted mi je zima,a ze mě žena