Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Npata - Profil | Čt 17.2.2011 22:25:24

mi-ku >> ještě se mi to nestalo,asi záleži v jaké jsi vzdalenosti,tadyta je profi kaprařská

    Nmalér - Profil | Čt 17.2.2011 22:24:10

    mi-ku >> já ne, koupu se v Labi i v lednu, nemám stím problém

      NIgo. - Profil | Čt 17.2.2011 22:23:21

      malér >> Myslíš ten vydesignovaný kyblík od barvy? :o))))

        NIgo. - Profil | Čt 17.2.2011 22:22:26

        mi-ku >> no právě jen jsem kouknul a vidím, že asi super kvalita ale pro "normální" provoz rodiny v podstatě nepoužitelné. a Miele se mě zrovna moc nelíbí a určitě by se našla "lepší" pračka podobných parametrů jak tvá pícka :o)

          Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 22:21:48

          malér >> ty musíš trpet ve studené vodě...))))

            Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 22:21:24

            pata >> a máš lí blbou jako jí mám jám já, že najednou ztratí signál a nemůžeš jí dostat ke břehu?.......stalo se mě to tolikrát, že jí mám raději přivázanou..))

              Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 22:19:53

              Igo. >> no jasně ty píšeš o designových skvostech, já zase o funkčnosti a životnosti, ale třeba i technologiích...umíš si představit troubu do které strčíš třeba zmrazené syrové vepřové koleno a za cca 30 min ho vytáhneš křupaké a s masem odpadajícím se od kosti..))))....jmenuje se to system stir...mám takovou pícku na pekárně, ale tu by si asi nikdo do kuchyně s ohledem na hmotnost 4 tuny a cenu cca 3 mil nikdo nedal...))))))

                Nmalér - Profil | Čt 17.2.2011 22:19:09

                mi-ku >> koukám že jsem 100let za opicema, já zakrmuji tím, že tam plavu s kbelíkem, ještě, že ted už mám kvalitní říšský

                  Npata - Profil | Čt 17.2.2011 22:16:57

                  mi-ku >> to já mam i zakrmováním,a je to moc seper

                    Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 22:15:49

                    pata >> také jednu mám, ale jen na zavážení...neumí zakrmovat..)))

                      Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 22:15:01

                      malér >> po mém vejletu do hamburku jse furt trošku mimo...budu vše řešit až příští týden..)))

                        Npata - Profil | Čt 17.2.2011 22:14:42

                        mi-ku >> také sem ho měl ale já sem nikdy moc nezavážel,a ted mam na to lodičku na dálkové ovládání

                          NIgo. - Profil | Čt 17.2.2011 22:13:10

                          mi-ku >> jasně :o)))) třeba na nohy super

                            Nmalér - Profil | Čt 17.2.2011 22:12:21

                            mi-ku >> jj a nevíš kdy bude to cz, a kdy uděláme email? Hihi to jsem ale buz...erant, co?

                              Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 22:10:43

                              pata >> mám ho asi 15 let..a fakt zatím super..)))

                                Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 22:10:08

                                Igo. >> to jsou amaterské značky páč pokud chceš kvalitu v tepelných procesech tak jedině wachtel, v chlazení stamm a v mytí jedině hobart...a zbytek z 2 mm kartačovaného nerezu..))))

                                  Npata - Profil | Čt 17.2.2011 22:07:46

                                  mi-ku >> to je ale držák vid ten .fishunter 210

                                    Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 22:06:19

                                    malér >> jo já mám člun...fishunter 210 na zakrmení, ale momentálně používaný jako vlek za člun...jinak použivám čluny kolegů, ale na jaro si ho pořídím...))))

                                      NIgo. - Profil | Čt 17.2.2011 22:04:25

                                      mi-ku >> Miele, Kuperbush, Lowa, North Face a pár bych jich ještě našel :o)

                                        Nmalér - Profil | Čt 17.2.2011 22:03:58

                                        pata >> já si myslím, že má už svůj člun dávno, to jen my socky nemáme