Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 22:02:14

Igo. >> igo. - 17.2.2011 22:00:12 >> a které?...sema, škoda, troják, poušták a čoi?,,)))))

    Npata - Profil | Čt 17.2.2011 22:01:24

    malér >> no to jestli si ho pořídi ještě mikuš tajk to bude pěkná firemní flotila až je zapojíte za sebe

      Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 22:00:29

      Igo. >> ale asi to jsou trošku troubelínové...jsem mu napsal mejl, že by mohl udělat nějaké olova na Labe tj i nad cca 200 g a ani neodpověděl...tak at si políbí..))))

        NIgo. - Profil | Čt 17.2.2011 22:00:12

        mi-ku >> pár jich tam chybí :o))))

          Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 21:59:03

          tohle jsou značky které uznávám....MB, daiwa, delkim, solar, mi-ku a PČR....)))))))

            NIgo. - Profil | Čt 17.2.2011 21:58:34

            mi-ku >> mimochodem pěkné ceny olov ale ta gramáž je někde jinde než Jirka chtěl :o)
            jako bych nic neřek :o)))))

              NIgo. - Profil | Čt 17.2.2011 21:56:50

              mi-ku >> já nemám rozpouštěcí problémek a hlavně ho nechci mít proto se ptám :o)
              mám se dobře díky jiříku :o)

                Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 21:50:21

                Igo. >> byl tady dotaz na ten tvůj rozpouštěcí problém s PVA a tak se ptám....používáš jako PVA sítku ze silonek tvé ženy?...)))))

                  Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 21:49:13

                  malér >> jsem na něj koukal a myslím, že za ty prachy stojí....je tam dost odlišností od jiných člunů...třeba 1 mm matroš, spousta doplnků...rychlé složení atd...)))))

                  možná do něj půjdu..)))

                    NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 21:48:41

                    Igo. >> hoj jak se mas)))))))))

                      NIgo. - Profil | Čt 17.2.2011 21:47:08

                      Dobrý večer vespolek :o)

                        Nmalér - Profil | Čt 17.2.2011 21:45:58

                        mi-ku >> co říkáš tomu člunu z německa?

                          Nmalér - Profil | Čt 17.2.2011 21:45:07

                          mi-ku >> Ano kamaráde jsem velký optimista.

                            Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 21:44:04

                            malér >> velký bussiness s Venou?...ty jsi asi věčný optimista...))))

                              NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 21:43:22

                              malér >> To je dobre tak at vam to vyjde))))

                                Nmalér - Profil | Čt 17.2.2011 21:42:39

                                Franc49 >> Véna se už na mě připravuje psychycky na zítra, jdem spolu za velkým bussines

                                  Nmi-ku - Profil | Čt 17.2.2011 21:41:32

                                  malér >> jsem tu...))))))))))

                                    NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 21:37:21

                                    malér >> ja ne ale nevim jak ostatni))))))))

                                      Nmalér - Profil | Čt 17.2.2011 21:36:12

                                      co je ste tu usli či co?

                                        NFranc49 - Profil | Čt 17.2.2011 21:18:39

                                        Mirek.V. >> V pohode koukni na ty olova hlavne to ostatni pocka jo)))))